Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

آندره آ بوچلی، خواننده ای برجسته و انسانی متعهد

با همکاری
آندره آ بوچلی، خواننده ای برجسته و انسانی متعهد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

آندره آ بوچلی یک پدیدۀ جهانی در برنامه های سرگرم کننده و ستاره برجسته تنور در انواع موسیقی هاست. علاقه مندان آندره آ بوچلی، وی را فراتر از این ها می دانند. او با بیش از 80 میلیون سی دی به فروش رفته، پرفروش ترین خواننده در تاریخ موسیقی کلاسیک است.

در برنامۀ موزیک این هفته، بوچلی را در توسکانی می بینید. او به تازگی یک کنسرت کوتاه اما فشرده به مناسبت بازگشایی کنگره یونسکو در شهر لوکا، واقع در توسکانی اجرا کرد.

بوچلی در حقیقت تنها یک خواننده همه کاره اپرا و ستاره معروف پاپ نیست. او همچنین یک نوازنده پیانوی پرشور و یک انسان متعهد است؛ وی در سال 2011 بنیادی برای کمک به نابینایان بنا گذاشت. او هدف های متعددی را دنبال می کند.

وی تأکید می کند که اولین هدفش مبارزه با فقر است و سپس کارهای پراکنده دیگری به هدف بهبود شرایط زندگی برای افراد کم درآمد انجام می دهد. او یادآوری می کند که سرمایه گذاری هایی با همکاری دانشگاه ام آی تی در بوستون کرده و امیدوار است به این وسیله بتواند دستگاه هایی که به نابینایان کمک می کند تا بر اختلالات جسمی خود غلبه کنند را توسعه دهند.

آندره آ بوچلی می گوید که فوق العاده به کشورش دلبستگی دارد. به ریشه هایش، به دوستانش و بطور کلی به ایتالیا، به همین دلیل وقتی خارج از ایتالیاست دلش برای همه چیز تنگ می شود.

او در ارتباط با اثر معجزه آسای موسیقی می گوید: “کاتون معروف به اوتیک، فیلسوف روم قدیم می گفت، اگر به سربازان خواندن یاد بدهید، یا به آنها بیاموزید که از موسیقی لذت ببرند، دچار دردسر می شوید، چون آنها جنگ را فراموش می کنند. این سخن، توانایی هنر و فرهنگ را در کاهش خشونت در جامعه و هشیاری بیشتر آن نشان می دهد.”

بوچلی به کسانی که از انتخاب موزیکال او ایراد می گیرند، می گوید: “کسی که خیلی از او الهام گرفتم و الگوی من است، یعنی خواننده اپرا، فرانکو کورلی، در جواب به این سؤال که صدایش را به چه نوع تنور نزدیک تر می بیند، گفت میل دارم فقط به صدای من توجه شود.”

او در پایان می افزاید: “آنچه برای من اهمیت دارد این است که نهایت سعی خودم را بکنم تا نمونه یک انسان خوب برای بچه هایم باشم. تلاش هر روزه من اینست که سعی کنم بستگی ام را به چیزهای زودگذر کم و کمتر کنم، چیزهایی که ارزش واقعی ندارند و باید آنها را پشت سر گذاشت.”

درصورت تمایل به دریافت اطلاعات تر از بنیاد آندره آ بوچلی خواهش می کنیم به لینک زیر مراجعه کنید:
http://www.andreabocellifoundation.org

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رقابت فینالیست‌های جایزهٔ هربرت فون‌کارایان برای رهبر ارکستر جوان

جایزهٔ هربرت فون‌کارایان برای رهبر ارکسترجوان؛ مرحلهٔ نیمه‌نهایی

قهرمان؛ اثری پیشگامانه با هدف شکستن پیش‌فرض‌ها دربارهٔ اُپرا