Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

افزایش بودجه دفاعی کشورهای اروپایی برای مقابله با تروریسم

افزایش بودجه دفاعی کشورهای اروپایی برای مقابله با تروریسم
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

اروپا در وضعیت هشدار امنیتی بسر می برد. پس از حملات تروریستی سیزدهم نوامبر در پاریس بسیاری از کشورها تدابیر امنیتی خود را برای مقابله با تروریسم

آگهی

اروپا در وضعیت هشدار امنیتی بسر می برد. پس از حملات تروریستی سیزدهم نوامبر در پاریس بسیاری از کشورها تدابیر امنیتی خود را برای مقابله با تروریسم افزایش داده اند.

زمانی که زندگی در یکی از پایتختهای اروپایی بدلیل حملات تروریستی برای چند روز فلج شده بود اروپایی ها متوجه شدند که خود را باید با یک واقعیت جدید وفق دهند. دولتهای اروپایی نیز بیم آنرا دارند حملاتی مشابه پاریس در کشور آنها رخ دهد.

دولت بلژیک در برنامه بودجه خود کاهش میزان بودجه در بخش تامین امنیت را پیش بینی کرده بود اما پس از حملات تروریستی به مجله «شارلی ابدو» در پاریس در ماه ژانویه بودجه اضافی برای این بخش در نظر گرفته شد.

در فرانسه، پس از حملات پاریس، فرانسوا اولاند، رییس جمهوری این کشور اعلام کرد کشورش در جنگ بسر می برد. به همین خاطر حداقل ۱۷ هزار پست به بخشهای دفاعی امنیتی کشور اضافه شد.

با این تحولات پیش بینی می شود هزینه و مخارج دولت فرانسه طی ۴ سال آینده افزایشی معادل ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون یورو داشته باشد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رشد ۶۷ درصدی فروش املاک و مستغلات در دُبی طی یکسال گذشته

برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه «سیتی اسکیپ» در دبی همزمان با رونق بازار مسکن

دبی؛ افتتاح بیست و نهمین نمایشگاه «بازار سفر عربی»