Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

پیامدهای احتمالی خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا

پیامدهای احتمالی خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

اگر بریتانیا رأی به خروج از اتحادیه اروپا بدهد، بریتانیایی ها و اتحادیه اروپا چه خواهند کرد؟ این موضوع چه تاثیری بر تجارت، سیاست و فرصت های شغلی یا

آگهی

اگر بریتانیا رأی به خروج از اتحادیه اروپا بدهد، بریتانیایی ها و اتحادیه اروپا چه خواهند کرد؟ این موضوع چه تاثیری بر تجارت، سیاست و فرصت های شغلی یا زندگی روزمره در دو سوی کانال مانش می گذارد؟

آیا لندن مرکز مالی اروپا باقی می ماند؟ اگرچه بریتانیا خارج از حوزه مالی یورو هم وضعیت خوبی دارد ولی آیا اتحادیه اروپا بزرگترین مشتری تجاری آن باقی می ماند؟ چه کسی می برد و چه کسی می بازد؟

جایگاه اتحادیه اروپا و بریتانیا در جهان چگونه خواهد بود؟ در مسائل جهانی از تأثیرشان کاسته خواهد شد؟ آیا قدرتهای دیگر از این جدایی بهره نخواهند برد؟

جستجو برای یافتن پاسخی به این پرسش ها در میزگردی در برنامه “بیست و پنج ثانیه” با شرکت: “دیوید کمپل بنرمن“، عضو محافظه کار پارلمان اروپا، رییس سابق حزب یوکیپ و نویسندۀ کتاب “زمان جهش و کاوش بریتانیا خارج از اتحادیه اروپا“، “آدریان تریپ“، سرپرست جوایز اروپایی تجارت که شرکت های مهم تجارتی در اروپا را بر می گزیند و “یو لینن“، عضو سوسیالیست پارلمان اروپا و عضو نهاد غیر دولتی موسوم به گروه اسپینلی، طرفدار فدرالیسم.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مخالفان و موافقان اتحادیه اروپا چه بیمها و امیدی دارند؟

چرا با وجود کمک مالی اتحادیه اروپا به کشورهای فقیر، مهاجران اقتصادی راهی اروپا می شوند؟

ماندن یا نماندن بریتانیا در اتحادیه اروپا چه پیامدهایی برای طرفین خواهد داشت؟