Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

چگونگی یاری مسوولان استان ها به عبور از بحران اروپا

چگونگی یاری مسوولان استان ها به عبور از بحران اروپا
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در برنامه این هفته سخن شما، اورِلین از ویلوربان فرانسه پرسش خود را مطرح کرده و آن ماری ژوریستما، رئیس شورای شهرداری های اروپا و شهردار شهر آلمره در هلند پاسخ می دهد.

اورِلین: می خواهم بدانم مسوولان استان های اروپایی چه کمکی برای خروج از بحران ارائه می دهند؟.

آن ماری ژوریستما: من به عنوان یکی از روئسای شورای شهرداری های اروپا می توانم از سه واژه استفاده کنم: دموکراسی، فقدان تمرکز، و نوآوری. دموکراسی به این معنی است که در آنچه ما باید یا نباید انجام دهیم، شهروندان باید سهیم باشند. دربارۀ فقدان تمرکز، حکومت های ملی و اروپایی باید به ما بودجه بدهند تا در مسائلی امکان دارد، خودمان تصمیم گیری کنیم. در مورد نوآوری هم شهروندان باید همکاری کنند تا به راه های جدیدی برای پاسخگویی با مطالبات عمومی بیاندیشیم.

حال که شما در مورد بحران و بحران در سطح محلی پرسیدید، باید بگوییم ما خیلی به شهروندان و به شرکت های کوچک و متوسط نزدیک هستیم. از آنها می پرسیم که شما به چه چیزی احتیاج دارید؟ به عنوان مثال، اغلب اوقات از شرکت های کوچک و متوسط، درباره مقررات دولتی و هزینه هایی که باید بپردازند می پرسیم. در مورد مسائل مختلف ما سعی می کنیم به آنها کمک کنیم و البته خیلی مهم است که سعی کنیم مردم و به ویژه جوانان را تشویق به راه اندازی کسب و کار خود بکنیم. گذار از این بحران، همواره با شرکت های جدید انجام خواهد شد.

به نظر من ما دانش داریم، تجربه و وسیله داریم و این امر تنها به پول مربوط نیست، بلکه به دانش هم بسیار مرتبط است. می توان گفت آنچه ما بیشتر از هر چیز نیاز داریم، گردهم آوردن افراد است و در این زمینه دولت ها خیلی خوب عمل می کنند و اگر قدرت مانور بیشتری به آنها داده شود می توانند بهتر هم باشند.

یورونیوز: شما هم می توانید پرسش های مورد نظر خود را از طریق وب سایت یورونیوز با ما در میان بگذارید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تأمین امنیت مسافران پس از سانحه هوایی جرمن وینگز

قوانین مربوط به کارمندان مأمور در اتحادیه اروپا

انواع دروس آنلاین و تفاوتهای آنها