آلبوم تازه «متریک» گروه ایندی راک کانادایی

آلبوم تازه «متریک» گروه ایندی راک کانادایی
نگارش از Euronews

گروه ایندی راک کانادایی «متریک» پس از وقفه ای یکساله با آلبوم تازه ای به صحنه موسیقی بازگشته است. ششمین آلبوم گروه به نام «پیگانز این وگاس» “Pagans

گروه ایندی راک کانادایی «متریک» پس از وقفه ای یکساله با آلبوم تازه ای به صحنه موسیقی بازگشته است. ششمین آلبوم گروه به نام «پیگانز این وگاس» “Pagans in Vegas” با همکاری امیلی هاینز خواننده اصلی تهیه شده است.

امیلی هاینز در باره انتخاب عنوان غیر معمول و کنایه آمیز برای این آلبوم می گوید: «داشتم شعر ترانه ها را مرور می کردم تا بعضی عناصر دیگر مانند تصاویر و چیزهای دیگر را با آن تنظیم کنم. احساس کردم ما مشرکانی در لاس وگاس هستیم این هویت ما است. دنیا سنگین شده، روز و شب به هم وصل شده و همه چیز بیست و چهار ساعته است، مثل قماری که همه می خواهند در آن برنده شوند، ما فقط مشرکانی کوچک و سرگردان هستیم.»

گروه چهار نفره «متریک» اخیرا یک تور با چهل اجرای مختلف با گروه «ایمجین دراگونز» را تمام کرده اند. با وجودیکه «متریک» سال 1998 شکل گرفته اما تا به حال با گروه های اصلی راک موسوم به راک مین استریم کنسرت نداشته اند. امیلی هاینز در این باره می گوید: «فکر می کنم همیشه در کنار گروه های اصلی موسیقی حاضر بودیم. با گروه میوز و استونز همکاری داشتیم، با پارامور کنسرت داشتیم. بچه های گروه ایمجین دراگونز واقعا دوست داشتنی هستند و این خیلی مهم بود که هر شب در برنامه به تماشاگران می گفتند باید گروه متریک را بشناسید، از موسیقی آنها خوشمان آمد و از آن یاد گرفتیم. دعوت از ما کار جالب و بزرگی بود.»

بعضی از دوستان آنها با انتقاد از «متریک» برای همکاری با «ایمجین دراگونز» که یک گروه موفق در صنعت موسیقی است، گفته اند «متریک» از ریشه های ایندی یا راک مستقل دور شده است. امیلی هاینز این انتقادها را رد کرده و می گوید این شیوه فکر کردن درست نیست.

آلبوم تازه گروه و تک ترانه «د شیدز» “The Shade” از این آلبوم اکنون به بازار آمده و گروه در ماه های آینده کنسرت هایی در بریتانیا برگزار می کنند.

مطالب مرتبط