Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

فیلم «طولانی ترین سواری» با موضوع تعهد عاشقانه

فیلم «طولانی ترین سواری» با موضوع تعهد عاشقانه
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

فیلم «طولانی ترین سواری» بر اساس رمان پر فروش نیکولاس اسپارکس ساخته شده است و داستان دو زوج را روایت می کند. زوج اول با بازی اسکات ایستوود و بریت

آگهی

فیلم «طولانی ترین سواری» بر اساس رمان پر فروش نیکولاس اسپارکس ساخته شده است و داستان دو زوج را روایت می کند.

زوج اول با بازی اسکات ایستوود و بریت رابرتسون در ایالت کارولینای شمالی امروزی زندگی می کنند. رابرتسون نقش یک دانشجوی تاریخ هنر را بازی می کند و اسیتوود یک سوارکار گاو است و آنها باید تصمیم بگیرند که با وجود تمام موانع آیا رابطه شان ارزش ادامه دادن دارد یا خیر. داستان عاشقانه زوج دوم به صورت فلش بک و با بازی آلن آلدا و اونا چاپلین نمایش داده می شود.

اونا چاپلین، هنرپیشه فیلم درباره دلیل تاثیرگذار بودن این داستان عاشقانه می گوید: «آنچه واقعا در مورد این فیلم زیبا بود مسئله تعهد دادن بود، یک تعهد واقعی و نه یک امر ظاهری!»

آلن آلدا، دیگر هنرپیشه فیلم نیز با چاپلین موافق است و می گوید: «به نظرم خیلی از مردم امروز ازدواج می کنند با این تصور که اگر خوب پیش نرفت، می توانند مانند کالایی که خریده اند، آن را پس بدهند.»

این فیلم به کشف چالشها و فواید یک عشق پایدار می پردازد.

آلن آلدا، ۵۸ سال است که با همسرش ازدواج کرده است و می گوید هیچ راهنمایی مهمی برای دهه ها دوام آوردن در یک زوج ندارد. او می گوید: «فکر نمی کنم که رازی وجود داشته باشد. باید عاشق باشید…هر چیزی که عشق هست… و این برای من به این معنا است که با فرد دیگر بمانید و واقعا بخواهید که او موفق شود و وسایل خوشحالی او فراهم باشد و همه چیز را حس کند. فرد دیگر هم باید همین چیزها را برای شما بخواهد. نمی شود که یک طرفه باشد، باید خوش شانس باشید.»

اکران بین المللی فیلم «طولانی ترین سواری» از روز ۲۰ فروردین آغاز شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد