Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

پرنسس جدید موناکو کیست؟

پرنسس جدید موناکو کیست؟
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

شارلین وتستاک زیبا، قد بلند، با وقار، لبخد به لب و البته نمونه خویشتنداری است.
پرنس آلبرت، ده سال پیش از پیشنهاد نامزدی اش، با او آشنا شد.

آشنایی شارلین با دنیای ورزش، موجب شد تا سرانجام از طرف شاهزاده موناکو بعنوان یار و همسرش انتخاب شود. سال 2000، زمانی که مدال طلای دویست متر کرال را در بازیهای بین المللی موناکو از آن خود کرد. پس از آن او توانست سه مدال طلای دیگر جام جهانی را با به همراه آورد.

شارلین توجه ویژه به کمک کردن به دیگران دارد، همانطور که می گوید: “صرفنظر از اینکه من چه کسی هستم یا خواهم بود یا چه انتظاراتی هست، فکر می کنم مسئولیت ما این است که مراقب دیگران باشیم و تا آنجا که ممکن است به مردمی که به ما نیاز دارند کمک کنیم.”

از مدتها پیش نسبت به امو انسانی و بشردوستانه متعهد بوده و در کنار چهره جذاب و فریبنده اش به تدریج توانست خود را به عنوان شخصیت مورد احترام نزد مردم موناکو جا بیاندازد.

حسرت دیدن پرنسسی نظیر گریس کلی، ملکه فقید موناکو و مادر پرنس البرت، در این کشور کوچک مدتهاست وجود دارد و مردم به دنبال شباهتهای گریس و پرنسس آینده می گردند.

شارلین در لباس ستارگان، در ماه نوامبر گذشتنه، برای اولین بار برای شرکت در جشن ملی به کلیسای جامع موناکو وارد شد. او برای همسری آلبرت دوم از آیین پروتستان به آیین کاتولیک درآمد.

پرنسس جدید موناکو اندکی پیش از این، در فروردین ماه گذشته در جریان دیدار رسمی اش از ایرلند، فعالیتهای رسمی خود را آغاز کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شام عروسی شاهزاده با 70 نوع سبزیجات و 10 نوع ماهی

آلبرت و شارلین به روایت شاهزاده ای دیگر

زنان موناکو