Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

زنان موناکو

زنان موناکو
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

شارلین ویتستوک بعد از مراسم عروسی و بر طبق سنت دسته گلش را در کلیسای سنت دووت فرو خواهد نهاد. قبل از او گریس کلی بود که در این کلیسای مهم چنین کاری انجام داده بود.

کلیسای سنت دووت یک کلیسای مهم در موناکو است. کلیسا به نام یک زن قهرمان و شهید مذهبی از اهالی کورسیکاست که طبق باورهای معتقدان، چهار قرن است پاسدار و قدیس این شاهزاده نشین کوچک است.

خبرنگار اعزامی یورونیوز به موناکو در باره نقش زنان در موناکو می گوید: “بیش از هفت قرن است که خانواده سلطنتی موناکو نامشان با زنانی مترادف بوده که سر و گردنی از دیگران بلندتر ایستادند. اما در این میان، به گواهی مردم تنها گریس کلی است که بر دیگران سایه می اندازد.”

گریس کلی هنرپیشه محبوب آلفرد هیچکاک سال 1956 با شاهزاده راینر ، شاهزاده وقت موناکو و پدر آلبرت ازدواج کرد. او هالیوود و پرده نقره ای را رها و به موناکو کرد.

از همان آغاز مردم موناکو مجذوب او شدند. مرگ او در یک تصادف رانندگی در تپه های موناکو در سال 1982 مردم این شاهزاده نشین را عزادار کرد.

شارلین، همسر آلبرت ممکن است مانند گریس کلی بلوند و به زیبایی او باشد، اما نمی خواهد با مادرشوهری مقایسه شود که هرگز ندیده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شام عروسی شاهزاده با 70 نوع سبزیجات و 10 نوع ماهی

آلبرت و شارلین به روایت شاهزاده ای دیگر

ضیافت شام عروسی سلطنتی در موناکو