Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

آگهی

آلبرت و شارلین به روایت شاهزاده ای دیگر

آلبرت و شارلین به روایت شاهزاده ای دیگر
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

یک روز قبل از عقد مذهبی آلبرت و شارلین زوج سلطنتی موناکو، لورانس الکساندرویچ خبرنگار یورونیوز با شاهزاده کامیلا از دوستان آنها در موناکو مصاحبه ای انجام داده است که نظرتان را به آن جلب می کنیم.

لورانس الکساندرویچ خبرنگار یورونیوز:“ازدواج شاهزاده آلبرت و شارلین، زوج سلطنتی موناکو فرصتی است برای خانواده های سلطنتی تا دور هم جمع شوند و به جشن بپردازند. برخی از آنها اینجا در موناکو زندگی می کنند، از جمله شاهزاده چارلز بوربن دوه سیچیلیه و همسرش کامیلا. قبل از عروسی با شاهزاده کامیلا مصاحبه ای داشتیم تا برایمان از دوستی خود با آلبرت و شارلین بگوید.”

یورونیوز:
“شاهزاده خانم کامیلا، شما از دوستان نزدیک شارلین و از خاندان بوربن دوه سیچیلیه و گریمالدی هستید و این زوج جوان را بخوبی می شناسید؟”

شاهزاده کامیلا:
“بله ، من آنها را به خوبی می شناسم خصوصا شاهزاده آلبرت را بخاطر دوستی چندین و چند ساله مان. بنابراین کاملا طبیعی است که از آلبرت برای حضور در مراسم ازدواجم دعوت کردم. دوستی ما دوستی عمیق و دیرینه ای است.”

یورونیوز:
“تصویری که این روزها از شارلین داشتیم کمی سرد بود، شاید روزهای اخیر برایش پرتنش نیز بود. دیروز نیز شاهد عقد محضری آندو بودیم. آیا آنچه در این صحنه ها دیدیم تصویر واقعی او در دنیای خارج است؟ “

شاهزاده کامیلا:
“شارلین شاهزاده را متقاعد کرد تا دیوانه وار عاشق او شود. و این همانا آن سوی طبیعی و وقار ذاتی او است که امروز بخوبی خواهیم دید. و قطعا ورزش کار بودن او بخش دیگری از جذابیت اوست. شاهزاده آلبرت اشتیاق زیادی برای ورزش داشته و دارد.“

یورونیوز:
“شارلین دختری ساده توصیف می شود. فکر نمی کنید این که او اکنون تعهدات یک شاهزاده خانم را بر دوش خواهد کشید برایش مشکل خواهد بود؟“

شاهزاده کامیلا:
“درست است. فکر نمی کنم که همه چیز برای او خیلی ساده خواهد بود. تردیدی نیست که این داستان عشقی فوق العاده، افسانه ای و زیبا است. اما ورای پرده، واقعیت زندگی نیزهست که تعهدات، مسافرتها و البته مشکلات خاص خود را دارد. وقتی که کسی شاهزاده و شاهزاده خانم موناکو است در مقابل مردم خود مسئولیت دارد.”

یورونیوز:
“اولیا حضرت، آیا پیامی برای زوج جوان امشب دارید؟ “

شاهزاده کامیلا:
“آلبرت و شارلین، برایتان آرزوی سعادت و تمامی شادیهای دنیا، یک زندگی بسیار شاد و بلند، پر از عشق و صفا و تشکیل خانواده ای صمیمی را دارم. بهترین آرزوهایم پیشکشتان باد.”

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شام عروسی شاهزاده با 70 نوع سبزیجات و 10 نوع ماهی

زنان موناکو

ضیافت شام عروسی سلطنتی در موناکو