Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

تیر خلاص به صنعت گردشگری ترکیه

تیر خلاص به صنعت گردشگری ترکیه
Copyright 
نگارش از Soroush Alavi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

حمله تروریستی شب سال نو در استانبول که ۳۹ کشته برجای گذاشت تیر خلاصی بر پیکره صنعت گردشگری این کشور محسوب می شود که بر اثر تنش و ناامنی طی ماههای اخیر و وقوع حملات مرگبار بیش از پیش آسیب پذیرتر شده…

آگهی

حمله تروریستی شب سال نو در استانبول که ۳۹ کشته برجای گذاشت تیر خلاصی بر پیکره صنعت گردشگری این کشور محسوب می شود که بر اثر تنش و ناامنی طی ماههای اخیر و وقوع حملات مرگبار بیش از پیش آسیب پذیرتر شده است.

یک گردشگر از جمهوری چک می گوید: «موضوعی که اهمیت دارد اینست که به همان صورتی که زندگی می کردیم ادامه دهیم و در برنامه های خود تغییری ایجاد نکنیم. این جواب منطقی به تروریسم خواهد بود. به این صورت می توان با آن مبارزه کرد.»

توریستی از رمانی گفت: «واقعیت اینست که من کمی اضطراب دارم باید این را بپذیرم. بسیار وحشتناک است. مردم به اینجا آمدند تا شب سال نو را جشن بگیرند اما کسی به آنها تیراندازی کرد.»

یک گردشگر روس هم گفت: «استانبول شهر بسیار زیبایی است. ما ۵ روز دیگر اینجا می مانیم، اقامت خود در این شهر را کوتاه نخواهم کرد. لحظات خوبی را با همسرم می گذرانم.»

طی یک سال اخیر ترکیه هدف دهها حمله تروریستی قرار گرفته است. آخرین آمارها در سال ۲۰۱۶ نشان می دهد افت صنعت گردشگری این کشور به رقم ۱۲.۸ درصد رسیده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

حمله استانبول؛ اجساد ۲۶ نفر از قربانیان به خانواده ها تحویل داده شد

حمله استانبول؛ شهادت یکی از حاضران در کلوب شبانه رینا

تصاویری از حمله به باشگاه رینا در استانبول؛ قبل از آغاز حمله و پس از آن