تصاویری از حمله به باشگاه رینا در استانبول؛ قبل از آغاز حمله و پس از آن

تصاویری از حمله به باشگاه رینا در استانبول؛ قبل از آغاز حمله و پس از آن
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

ناتاشا ولنووا، زنی اوکراینی که به همراه دوستانش در جشن آغاز سال نوی میلادی در باشگاه رینای استانبول شرکت کرده بود، صحنه هایی از جشن قبل از آغاز حمله را ضبط و در شبکه های اجتماعی منتشر کرده…

آگهی

ناتاشا ولنووا، زنی اوکراینی که به همراه دوستانش در جشن آغاز سال نوی میلادی در باشگاه رینای استانبول شرکت کرده بود، صحنه هایی از جشن قبل از آغاز حمله را ضبط و در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است.
ناتاشا در این حادثه زخمی نشده اما یکی از دوستانش کشته شده است. او در شوک است و در حال حاضر در استانبول دوره بهبودی را می گذراند.

دوربین های مداربسته در خارج از این باشگاه نیز تصاویری از عامل حمله، زمانی که تیراندازی در داخل خیابان را آغاز کرده است، به ثبت رسانده اند؛ همچنین تصاویری که گفته می شود مربوط به مهاجم در داخل باشگاه و پس از تیراندازی هاست.
در عین حال در شبکه های مجازی عکس هایی از مهاجم منتشر شده است که لباسش را عوض می کند و در داخل باشگاه به قدم زدن می پردازد.

یک شهروند ۲۲ ساله ترک نیز صحنه هایی از ورودی باشگاه پس از آغاز حمله را ضبط کرده است.
در این ویدئو اجساد افرادی که توسط مهاجم قبل از ورود به باشگاه کشته شده اند و اولین آمبولانسی که به محل رسیده، دیده می شود. همچنین می توان صدای تیراندازی را از داخل باشگاه شنید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ترکیه: عامل حمله مسلحانه به کلوپ رینا در استانبول به ۴۰ بار حبس ابد محکوم شد

۲۴ تن از ۳۹ قربانی باشگاه رینا در استانبول، اتباع خارجی بودند

حمله استانبول؛ شاهدان عینی از حضور بیش از یک مهاجم خبر می دهند