Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

چشمه های آب گرم و زمستان رویایی سرزمین آفتاب تابان

چشمه های آب گرم و زمستان رویایی سرزمین آفتاب تابان
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

رشته کوههای آلپ ژاپن بهشت اسکی بازان و اسنوبرد سواران است. اینجا تنها محلی برای گردشگران نیست، مردم محلی هم از چشمه های آب گرم در اینجا لذت می برند

آگهی

رشته کوههای آلپ ژاپن بهشت اسکی بازان و اسنوبرد سواران است. اینجا تنها محلی برای گردشگران نیست، مردم محلی هم از چشمه های آب گرم در اینجا لذت می برند.

بخش شمالی کوههای آلپ ژاپن، هاکوبا نام دارد و به بام ژاپن معروف است. ژاپن کشوری آتشفشانی است و هزاران چشمه آب گرم دارد که «اونسن» خوانده می شوند. این چشمهای آب گرم از زمانهای باستان نزد ژاپنی ها بسیار محبوب بوده است

ژاپنی ها اعتقاد دارند که حمام گرفتن در این آبهای گرم که سرشار از مواد معدنی است، برای آنها خلوص و آرامش و هماهنگی به همراه می آورد. این مواد معدنی خواص درمانی نیز دارند.

ماسائه اونو، صاحب هتلی در این محل می گوید: «در سنت ما به این کار (حمام گرفتن در چشمه های آب گرم) برهنه کردن روح گفته می شود، یعنی تزکیه و تصفیه روح و بدن در این آب گرم. همچنین گفته شده است که “اونسن” عمر انسان را دراز می کند.»

تنها انسانها طرفدار این چشمه های آب گرم نیستند. این چشمه ها مطلوب ترین محل برای گردهم آمدن میمون های برفی ژاپنی نیز هست.

در شهر ناگانو، مردم برای استقبال از سال نو آماده می شوند. خانواده تاکه اوچی مهمترین تعطیلات سال را با هم می گذرانند. ماکیکو تاکه اوچی، دختر خانواده کیمونوی رنگارنگی به تن می کند که نماینده قرنها سنت است.

افراد خانواده در اولین روز سال در کنار یکدیگر غذاهای سنتی ژاپنی می خورند. هر کدام از این غذاهای رنگارنگ معنای ویژه ای دارد، مانند بخت خوش، سلامتی، یا شادی. یکی از این غذاها «اوسه چی ریوری» یا «غذای خوش بختی» نام دارد.

در برنامه بعدی «زندگی در ژاپن» سفری به جنوب این کشور سفر می کنیم و با جزایر “ستو“، جزایر دریای درون خشکی آشنا می شویم. در این جزایر معبدی با شهرت جهانی و بهشتی برای عاشقان دوچرخه سواری وجود دارد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

از افزایش تمایل به رابطه جنسی تا افسردگی فصلی؛ زمستان چگونه بر ذهن و رفتار شما تاثیر می‌گذارد؟

دنیزلی ترکیه مکانی مناسب برای استراحت در محیطی غنی از تاریخ و تندرستی است

سافرانبلو شهری در ترکیه با خانه‌های افسانه‌ای عثمانی که در آن طلای سرخ به وفور رشد می‌کند