Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

نایجل فاراژ: تصمیمات از قبل گرفته شده و خبر توافق را فردا اعلام می کنند

نایجل فاراژ: تصمیمات از قبل گرفته شده و خبر توافق را فردا اعلام می کنند
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

شاندور ژیروش، گزارشگر یورونیوز در بروکسل نظر نایجل فاراژ، رهبر حزب استقلال بریتانیا (یوکیپ) را درباره ماندن و یا خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا جویا

آگهی

شاندور ژیروش، گزارشگر یورونیوز در بروکسل نظر نایجل فاراژ، رهبر حزب استقلال بریتانیا (یوکیپ) را درباره ماندن و یا خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا جویا شده است.

یورونیوز: نایجل فاراژ، رهبر حزب استقلال بریتانیا، نظر شما درباره این اجلاس چیست؟

نایجل فاراژ: یک تئاتر است. کشورهای شرق اروپا می گویند ما با پذیرش این خواسته مشکل داریم. آقای کامرون می گوید مذاکرات خیلی فشرده و واقعی است. در حقیقت، تصمیمات از قبل گرفته شده و فردا خبر رسیدن به توافق را اعلام می کنند. دامنه مذاکرات خیلی محدود است. آقای کامرون درباره بازگرداندن قدرت به بریتانیا، کاهش حق عضویت و کنترل مرزها صحبت نمی کند. تنها درباره پرداخت خدمات اجتماعی به مهاجران و مدت زمان چهار سالی که برای آن در نظر گرفتن صحبت می شود. اگر او این امتیاز را کسب نکند، خروج بریتانیا از اتحادیه قطعی است.

نظرتان درباره سیاست کنونی بریتانیا چیست؟

نایجل فاراژ: (این سیاست) افتضاح است. آقای نخست وزیر سه سال پیش در مصاحبه با بلومبرگ وعده داد تا تغییرات اساسی در روابط با اتحادیه اروپا ایجاد کند و در اتحادیه هم اصلاحاتی انجام دهد. هیچکدام از این وعده ها عملی نشده است. حالا همه چیز به موضوع خدمات اجتماعی به مهاجران محدود شده است. حتی پیشنهادهای اولیه هم رد شد. توافق کاملی نیست، اما اجرای آن پیامدهای زیادی خواهد داشت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نشست بی‌حاصل برای تعیین منصب‌های اصلی اتحادیه اروپا؛ راست میانه و ایتالیایی‌ها چه خوابی دیده‌اند؟

خلبانان جوان اوکراینی در فرانسه با ذهنیتی متفاوت‌تر از آموزه‌های شوروی دوره می‌بینند

فهرست نامزدها برای پست‌های کلیدی اتحادیه اروپا در مهمانی غیررسمی سران؛ چه کسانی می‌مانند و می‌روند؟