Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

اتحادیه اروپا و بحران پناهجویان

اتحادیه اروپا و بحران پناهجویان
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

روزانه هزاران نفر برای نجات جان خود وارد اروپا می شوند و یا در این راه جانشان را از دست می دهند. امری که اتحادیه اروپا را با دشوارترین بحران مهاجرت

آگهی

روزانه هزاران نفر برای نجات جان خود وارد اروپا می شوند و یا در این راه جانشان را از دست می دهند. امری که اتحادیه اروپا را با دشوارترین بحران مهاجرت از زمان جنگ جهانی دوم مواجه کرده است.

برخی از مقامات رسمی می گویند که مرزهای باز داخل اروپا که بر اساس پیمان شنگن شکل گرفته بود، همراه با توافقنامه دوبلین در مورد روند ورود مهاجران، از هم پاشیده است.

در مقابل برخی اعتراض می کنند که اروپا به اندازه کافی تلاش نکرده است تا به قربانیان مناقشاتی کمک کند که خود این اتحادیه و بقیه جامعه بین المللی نتوانستند به آنها پایان دهند.

در جلسات اضطراری، رهبران اروپایی تلاش می کنند تا در مورد اقداماتی جدید توافق کنند، اما آیا همه اینها بسیار کم و دیرهنگام رخ نمی دهد؟ آیا شنگن در دراز مدت محکوم به شکست است؟

جان فریدریکسون، نماینده اروپای غربی کمیسریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان، اسکا کلر، معاون ائتلاف سبزها و اروپای آزاد در پارلمان اروپا و ری فینچ، نماینده ائتلاف حزب دموکراسی آزاد در اروپا و حزب یوکیپ که از منتقدان اتحادیه اروپا است، مهمانان این برنامه بیست و پنج ثانیه هستند. برای شنیدن نظرات مهمانان برنامه، روی ویدئوی برنامه کلیک کنید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مخالفان و موافقان اتحادیه اروپا چه بیمها و امیدی دارند؟

چرا با وجود کمک مالی اتحادیه اروپا به کشورهای فقیر، مهاجران اقتصادی راهی اروپا می شوند؟

ماندن یا نماندن بریتانیا در اتحادیه اروپا چه پیامدهایی برای طرفین خواهد داشت؟