Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

آشنایی با برنامه اراسموس اتحادیه اروپا برای کارآفرینان جوان

آشنایی با برنامه اراسموس اتحادیه اروپا برای کارآفرینان جوان
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در این برنامه سخن شما یکی از کاربران پرسیده است: «می خواهم در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی وارد کسب وکار شوم. چه کمکهایی می توانم از اروپا دریافت

آگهی

در این برنامه سخن شما یکی از کاربران پرسیده است: «می خواهم در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی وارد کسب وکار شوم. چه کمکهایی می توانم از اروپا دریافت کنم؟»

دانیل وستیگ، از دفتر ارتباطات مستقیم در اروپا به این پرسش پاسخ می دهد: «شاید واجد شرایط “برنامه اراسموس برای کارآفرینان جوان” باشید. این برنامه فرصتی است برای کارآفرینان جوانان و مشتاق در سراسر اروپا تا از تجارب کارآفرینان با تجربه که شرکتهای تجاری کوچک و متوسط به راه انداخته اند، استفاده کنند.»

وی در مورد این شرایط بیشتر توضیح می دهد و می گوید: «برای برآورده شدن شرایط باید از زمانی که شرکت خود را راه انداخته اید، کم تر از سه سال گذشته باشد و برنامه ای داشته باشید که نشان دهد قصد جدی دارید که کسب وکار به راه بیاندازید. هم چنین باید در یکی از کشورهای اتحادیه اروپا یا یکی از کشورهایی که در برنامه اتحادیه اروپا برای رقابت بیم شرکتهای تجاری کوچک و متوسط (COSME) شرکت کرده اند، اجازه اقامت دائم داشته باشید. کشورهایی که در حال حاضر در این برنامه شرکت دارند عبارتند از مونته نگرو، ترکیه، و جمهوری مقدونیه که سابقا یکی از جمهوری های یوگسلاوی بود.»

وستیگ درباره مدت برنامه اراسموس برای کارآفرینان جوان می گوید: «برنامه اراسموس برای کارآفرینان جوان این امکان را فراهم می کند که از یک الی شش ماه را در کشوری دیگر با یک کارآفرین با تجربه بگذرانید.این مدت کارآموزی را می توان به چند بخش تقسیم کرد مثلا دو هفته در ماه، اما لازم است که تا از قبل از یکسال به پایان برسد.»

وی می افزاید: «چنانچه در خارج زندگی می کنید، می توانید از کمک هزینه ماهانه سفر و اقامت برخوردار شوید که مقدار آن به کشوری بستگی دارد که به آن سفر می کنید. در تمام کشورهایی که در این برنامه شرکت دارند، نمایندگی های محلی وجود دارد که راهنمایی و کمکهای مالی را در اختیار شما می گذارند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تأمین امنیت مسافران پس از سانحه هوایی جرمن وینگز

قوانین مربوط به کارمندان مأمور در اتحادیه اروپا

انواع دروس آنلاین و تفاوتهای آنها