«بنیانگذار»، تصویر بنیانگذار فست فود جهانی مک دونالد بر پرده سینما

«بنیانگذار»، تصویر بنیانگذار فست فود جهانی مک دونالد بر پرده سینما
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

زندگی بنیانگذار مک دونالد، فست فود زنجیره ای آمریکایی در فیلم سینمایی «بنیانگذار» (THE FOUNDER) به تصویر کشیده شده است.

زندگی بنیانگذار مک دونالد، فست فود زنجیره ای آمریکایی در فیلم سینمایی «بنیانگذار» (THEFOUNDER) به تصویر کشیده شده است. فیلم، نمایشی کلاسیک از رویایی آمریکایی است که در آن ری کراک رستوران فست فود دو برادر را به زنجیره جهانی مک دونالد تبدیل می کند. در این فیلم زندگینامه ای به کارگردانی جان لی هنکاک، مایکل کییتون، بازیگر توانای آمریکایی نقش ری کراک را ایفا می کند. او می گوید: «ری کراک، مانند بسیاری از آمریکایی ها مهاجر بودند، مثل همه ما که مهاجر هستیم. او زندگیش را ساخت. آدم خودساخته ای بود.»

آگهی

«بنیانگذار» محصول کمپانی تولید و نشر فیلم واینستین (THEWEINSTEINCOMPANY) است و از ازی لورا درن در نقش همسر ری کراک و همچنین نیک آفرمن، جان کارول لینچ بهره می برد. نیک آفرمن در افتتاحیه فیلم با اشاره به جاذبه های آن می گوید: «ترکیب بازیگران جالب است، خانم زیبای مو قهوه ای، مردان سفیدپوست خوش صحبت فارغ التحصیل کالج «آیوی لیگ»، که مظهر و تجلی کامل سرمایه داری آمریکا هستند. به نظر من این فیلم بهترین شکل نشاندن دادن حداکثر بیرون و درون یک واقعیت تا جای ممکن است.»

از ماه اوت ۲۰۱۶ تاریخ اکران فیلم چند بار تغییر و سرانجام با توجه به شرایط شرکت در رقابتهای اسکار امسال برای دسامبر و ژانویه تثبیت شد. اکران جهانی فیلم «بنیانگذار» که یکی از امیدهای درخشش در اسکار ۲۰۱۷ است بزودی شروع می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

۳۰ سال پیش در چنین روزی: صف بی‌پایان در برابر اولین مک‌دونالد شوروی

نمایش آنلاین مرگ تدریجی آخرین همبرگر مک‌دونالد در ایسلند

مک دونالد عرضه همبرگر گیاهی را در آمریکای شمالی آغاز می‌کند