«دکتر استرنج» دکتر معمولی نیست

«دکتر استرنج» دکتر معمولی نیست
نگارش از Euronews

فیلم «دکتر استرنج» داستان جراح موفق و پردرآمدی به نام استفان استرنج را روایت می کند که تسلط و موفقیت حرفه ای او را مغرور کرده است. دکتر استفان استرنج که در پی سانحه رانندگی دستانش را از دست می دهد در نهایت در می یابد اسرار باستانی و متافیزیک و همچنین حضور در دنیای واقعی و ماورا آن راه نجات او از این تراژدی است. فیلم بر اساس داستان «دکتر استرنج» کتاب های مصور مارول یا «مارول کمیکس» ساخته شده است.

بندیکت کامبربچ، بازیگر بریتانیایی نقش ابر قهرمان داستان یا دکتر استرنج را بازی می کند. او در «نشست کمیک» در سن دیگو گفت: «به نظر من افزدون کمی طنز به داستان مهم بود. طنزی که در فیلمنامه نبود و در کمیک اصلی هم این طنز را نداریم. شخصیت جدی است و این لازمه مشکلات و شکستهای او است. این ضربه های مهم، پایه موفقیت و ابر قهرمان شدن است و مخاطب را به دنبال خود می کشاند. باید مراقب او باشیم، نه تنها به دلیل شکست و ضربه های روحی و جسمی بلکه بدلیل اینکه شخصیت جالبی است.»

فیلم «دکتر استرنج» (Doctor Strange) از بازی تیلدا سوینتون، چی وتل اجیوفور، مدس میکلسون و ریچل مک آدامز بهره می برد. فیلم نوشته و ساخته اسکات دریکسون، کارگردان ۴۹ ساله آمریکایی از پاییز در سینماهای دنیا اکران خواهد شد.