Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

حرکت «قهرمانانه» بازیگر نقش شرلوک هلمز برای نجات پیک غذارسان در لندن

حرکت «قهرمانانه» بازیگر نقش شرلوک هلمز برای نجات پیک غذارسان در لندن
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بر اساس گزارشی که اخیرا در نشریات لندن منتشر شده است، بندیکت کامبربچ، بازیگر نقش سریال شرلوک هلمز سال گذشته یک پیک غذا رسان را از دست چهار زورگیر نجات داده است. خود او می‌گوید «قهرمان نیستم.»

آگهی

بندیکت کامبربج، بازیگر نقش شرلوک هلمز و ابر قهرمانی با نام دکتر استرنج در لندن یک پیک دوچرخه سوار غذا رسان را از دست چهار زورگیر نجات داده است.

به گزارش روزنامه سان لندن، این بازیگر ۴۱ ساله بریتانیایی در زمان این حادثه که هشت ماه پیش روی داد با همسرش سوار بر تاکسی بوده است. وی زمانی که مشاهده کرد که کارگر تحویل غذا توسط چهار زورگیر محاصره شده از تاکسی بیرون پرید و در حالی که فریاد می‌زد «رهایش کنید» به سمت آنان دوید.

راننده تاکسی درباره این بازیگر پر طرفدار سریال جدید شرلوک هلمز به نشریه سان گفت: « بندیکت شجاع بودو مانند یک قهرمان عمل کرد. اگر او پا پیش نمی‌گذاشت. دوچرخه سوار به شدت آسیب می‌دید.»

نکته جالب اینجاست که این حادثه در خیابان مریلبون، یک خیابان آنطرف‌تر از شماره ۲۲۱ بی خیابان بیکر، محل سکونت شرلوک در سریال شرلوک هلمز اتفاق افتاد.

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

پلیس لندن در بیانیه‌ای گفت: «یکی از مردان (زورگیر) تلاش کرد دوچرخه قربانی را بگیرد. آنها به صورت او مشت زدند و با کاسکت به سر او کوبیدند.

کامبربچ از سال ۲۰۱۰ با بازی در سریال جدید شرلوک هلمز که داستان این کارآگاه محبوب را با درونمایه دنیای مدرن روایت می‌کند، شهرت و محبوبیتی جهانی یافت.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

او در سال های اخیر در نقش ابرقهرمان فیلم دکتر استرنج که از روی مجموعه کتاب مصوری با همین نام از انتشارات مارول کامیکس ساخته شده است بازی کرد. و در ماه گذشته نیز فیلم «انتقام جویان؛ جنگ ابدیت» با بازی وی نیز به روی پرده سینماهای جهان رفت.

بندیکت کامبربچ پس از انتشار گزارش اتفاق ماه نوامبر به روزنامه سان گفت که او یک قهرمان نیست و کاری را کرده است که هر شخصی جای او بود انجام می داد.

سال گذشته لندن شاهد اسید‌پاشی های زنجیره‌ای به رنگین‌پوستان، مهاجران و مسلمانان بود. در آن زمان پیک‌های غذارسان گفته بودند که از ترس دزدی و زورگیری و همچنین حوادثی نظیر اسیدپاشی پس از ساعت ۹ شب کار نمی‌کنند. این اتفاقات وحشت زیادی را در بریتانیا ایجاد کرده بود و نسبت به ماهیت نژادپرستانه آن حساسیت زیادی ایجاد شد.

بیشتر بخوانید:

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اسیدپاشی به پنج نفر در لندن؛ پلیس دو نوجوان را بازداشت کرد

اسیدپاشی در اروپا، نژادپرستی و اسلام‌هراسی

«دکتر استرنج» دکتر معمولی نیست