Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

«روز استقلال: بازخیز» موجودات فضایی پس از بیست سال

«روز استقلال: بازخیز» موجودات فضایی پس از بیست سال
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

قسمت دوم از فیلم علمی تخیلی «روز استقلال» بزودی اکران میشود.

آگهی

قسمت دوم از فیلم علمی تخیلی «روز استقلال» بزودی اکران میشود. «روز استقلال: بازخیز» (Independence Day: Resurgence) فصل دیگری از یک فاجعه جهانی را روی پرده نقره ای زنده می کند. اولین بخش فیلم بیست سال پیش ساخته شد. فیلم آخرالزمانی جدید، نبرد نیروهای اهریمنی اتحاد همه ملتها و شجاعت چند قهرمان برای نجات دنیا را به تصویر می کشد.

به گفته رولاند امریش، کارگردان آلمانی فیلمهای «روز استقلال»، داستان این بار بر محور نسل جوانی شکل می گیرد که در فردای فاجعه زندگی می کنند. او می گوید: «دنیای دیگری است دنیایی که متحد شده و نسل جدید با این واقعیت بزرگ شده که در صورت تمرین و آموزش سخت می تواند زمین را در مقابل حمله موجوات بیگانه محافظت کند. این برای من اندیشه بسیار مثبتی بود.»

کارگردان ۶۰ ساله می گوید به موجوات غریب فضایی اعتقاد ندارد ولی به نظر او فانتزی جذابی است. او می افزاید: «پس از اینکه فیلم اول را ساختم همیشه فکر می کردم ایکاش موجودات فضایی یک بار دیگر به زمین بیایند. ولی به آن اندازه بد و شیطانی نباشند. هنوز هم فکر می کنم اگر چنین چیزی روی بدهد ارتباط ما با موجودات فضای بیگانه شگفت انگیزترین لحظه زندگی بشر خواهد بود.»

اولین فیلم با بودجه ۶۰ میلیون یورو، برنده اسکار جلوه های ویژه شد و به فروش ۷۰۰ میلیون یورو در گیشه دست یافت. فیلم «روز استقلال: بازخیز» با شرکت ستاره های قدیمی و جدید، از ۲۲ ژوئن (دوم تیر) در اکران بین المللی است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مقام سابق پنتاگون: موجودات فضایی وجود دارند

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید