طعم خیانت در «لیموناد» بیانسه

طعم خیانت در «لیموناد» بیانسه
نگارش از Euronews

بیانسه سرانجام آلبوم تازه خود را روانه بازار کرد. این آلبوم که «لیموناد» نام دارد شامل ۱۲ ترانه است که به همراه یک فیلم انتزاعی یک ساعته از شبکه «اچ بی او» روانه بازار شده است.

«لیموناد» حاوی مضامینی از قبیل جنسیت باوری و خیانت در ازدواج است که اشاره روشنی به بی وفایی های منسوب به جی زی (Jay Z) شوهر بیانسه دارد.

نکیسا مودی، سردبیر مجله شوبیز درباره انگیزه بیانسه در ساخت این آلبوم می گوید:«می شود گفت بیانسه از مسائل پشت پرده ازدواجش الهام گرفته است. زوج بیانسه و جی زی یکی از خصوصی ترین زندگی ها را داشته و او می داند که صحبت در این باره مردم را به هیجان می آورد زیرا می خواهند بدانند چه خبر است و او هم (در کارش) به این موضوع اشاره می کند اما در کل، آلبوم لیموناد درباره رنجی است که زنان در اثر بدرفتاری و سوء استفاده و خیانت متحمل می شوند.»

حاصل کار، یک موسیقی تلفیقی است که نیم نگاهی به راک، کانتری و جاز دارد. بیانسه که اوایل امسال تک آهنگ فورمیشن (Formation) را روانه بازار کرده بود از ۲۷ آوریل (هشتم اردیبهشت) به مدت ۴۰ روز روانه تور دور دنیا خواهد شد.او در طول ۱۹ سال کار، بیش از ۱۶۰ میلیون نسخه از آلبومهایش را فروخته و ۲۰ بار برنده جایزه گرمی شده است.