زارا لارسون، چهره تازه موسیقی پاپ و ریانای سوئد

زارا لارسون، چهره تازه موسیقی پاپ و ریانای سوئد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

زارا لارسون (Zara Larsson) خواننده جوان پاپ سوئدی است که پس از برنده شدن در مسابقات کشف استعدادهای خوانندگی این کشور، راه صدساله را یکشبه طی کرد. او

آگهی

زارا لارسون (Zara Larsson) خواننده جوان پاپ سوئدی است که پس از برنده شدن در مسابقات کشف استعدادهای خوانندگی این کشور، راه صدساله را یکشبه طی کرد. او خوانندگی را با بازخوانی ترانه های معروف شروع کرد و حال با ترانه خودش به صحنه موسیقی سوئد و اروپا راه باز کرده است. ترانه او به نام «لاش لایف» (Lush Life) ، ترانه اول سوئد است.

خواننده ۱۸ ساله می گوید: «لاش لایف یعنی زندگی شاد و خوش و سخت تر از این هم نیست. از خواب بیدار می شوی و روزت را طوری شروع می کنی که گویی آخرین روز زندگی است. ممکن است عاشق بشوی و دل ببندی ولی مشکلی نیست. برای اینکه نمی خواهی گرفتار و دلبسته باشی. فقط می خواهی زندگی کنی.»

زارا لارسون تابستان امسال با همکاری یک خواننده بریتانیایی ترانه ای منتشر کرد که در چندین کشور و در شبکه موسیقی «اسپاتیفای» پرطرفدار شد. صدا و سبک این خواننده سوئدی با ریانا مقایسه شده است. او می گوید با وجود شهرت، سعی می کند همان آدم قبلی باقی بماند. زارا لارسون حال به بازار آمریکا چشم دوخته و سعی می کند جای پایی در آن باز کند که به نظر او مرکز هنرهای نمایشی و سرگرمی در دنیا است. ترانه «لاش لایف» اکنون به بازار آمده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دردسر نماد نازی‌ها برای شکیرا

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل