Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

نماهنگ جدید گروه «پوسی رایوت» برای انتقاد از دادستان کل روسیه

نماهنگ جدید گروه «پوسی رایوت» برای انتقاد از دادستان کل روسیه
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

«پوسی رایوت» گروه موسیقی پانک و راک روسی ترانه اعتراضی جدیدی منتشر کرده است. زنان گروه پوسی رایت در ترانه جدیدشان که “چایکا” نام دارد، یوری چایکا،

آگهی

«پوسی رایوت» گروه موسیقی پانک و راک روسی ترانه اعتراضی جدیدی منتشر کرده است. زنان گروه پوسی رایت در ترانه جدیدشان که “چایکا” نام دارد، یوری چایکا، دادستان کل روسیه را به خاطر سوء استفاده از قدرتش به باد انتقاد گرفته اند. آنها در این ویدئوی جدید لباسهایی شبیه یونیفورم آقای چایکا به تن دارند.

آلکسی ناوالنی، از منتقدان ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری ‫روسیه‬ در ماه دسامبر دادستان کل روسیه و خانواده اش را به فساد مالی متهم کرد.

پیتر ورزیلوف، قعال اجتماعی و همسر نادژدا تولوکونیکوا یکی از اعضای این گروه می گوید: «ما هیچ پاسخی را از جانب کرملین قبول نمی کنیم. چون کرملین مخصوصا در این مورد از دسامبر گذشته، از همان زمانی که این گزارش منتشر شد، سکوت کرده است. اما ما و خیلی از مردم روسیه از جواب هنرمندانه دادستان کل به ناوالنی که در روزنامه “کومرسانت” منتشر شد، لذت بردیم! او گفته است که این اتهامات ساخته بیل برودر، یکی از منتقدان پوتین است و سازمان سیا هم آن را کنترل کرده است.»

گروه پوسی رایت برای متن این آهنگ از جوابیه یوری چایکا الهام گرفته است.

نماهنگ «چایکا» چند روز بعد ازانتشار، بیش از یک میلیون بار در اینترنت دیده شده است، عده زیادی هم روی شبکه های اجتماعی آن را نپسندیده اند.

گروه موسیقی «پوسی رایوت» در سال ۲۰۱۲ برای اعتراض به سیاسیتهای ولادیمیر پوتین تشکیل شد. زنان پوسی رایت بین ۲۲ تا ۳۰ سال سن دارند.

آنها در ماه فوریه ۲۰۱۲ به کلیسای جامع مسکو وارد شدند و آهنگی اعتراضی علیه ولادیمیر پوتین اجرا کردند. پس از آن دو تن از اعضای این گروه بمدت ۲۱ ماه زندانی شدند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

یک فعال مخالف کرملین در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری شد

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل