Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

«قلب دست دوم»، تک آهنگ استعداد تازه موسیقی بریتانیا

«قلب دست دوم»، تک آهنگ استعداد تازه موسیقی بریتانیا
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بن هی نو (Ben Haenow) که سال گذشته، برنده مسابقه استعداد یابی ایکس فاکتور(X Factor) بریتانیا شده بود، اکنون نخستین آلبوم خود را روانه بازار کرده است

آگهی

بن هی نو (Ben Haenow) که سال گذشته، برنده مسابقه استعداد یابی ایکس فاکتور(X Factor) بریتانیا شده بود، اکنون نخستین آلبوم خود را روانه بازار کرده است. نخستین تک آهنگ منتشر شده از این آلبوم با عنوان دل دست دوم (Second Hand Heart) در جدول ۴۰ تک ترانه برتر بریتانیا قرار گرفت.

او که ماهها را برای تهیه این آلبوم در لُس آنجلس سپری کرده می گوید: «دور شدن از آن برنامه تلویزیونی، به نوعی، بسترِ شگفت انگیزی برایم ایجاد کرد، بدون آن مسابقه من الان اینجا نبودم. اما فکر می کنم، وقتی روی ضبطِ آلبومتان کار می کنید، اگر بتوانید خودتان را به نوعی از زیر نظر بودن خارج کنید، و بیشتر خودِ هنرمندتان را نشان بدهید (بهتر است) تا اینکه مردم بگویند این همان کسی است که برنده مسابقه استعدادیابی شد. منظورم به وضوح این نیست که تجربه بدی بود و باید فراموشش کرد، اما فاصله گرفتن، کمک می کند تا واقعاً، خودتان هنرمند بشوید.»

او که این آلبوم را ترکیبی از ریتم های تند پاپ راک و ترانه های پاپ می داند، برای همکاری از خواننده و ترانه سرای آمریکایی کلی کلارکسن (Kelly Clarkson) دعوت کرده است، که خود در برنامه استعدادیابی آمریکا با نام American Idol به شهرت رسیده بود.

او می افزاید: «در لس آنجلس به استودیو رفتیم و آهنگها را به شکل تک خواننده، ظبط کردیم و به بریتانیا برگشتیم. بعضی از آهنگها قابلیت اجرای دونفره را داشت چون ترانه اجازه می داد. در این باره صحبت کردیم و اسم چند نفر از جمله کلی کلارکسن مطرح شد. گفتم اگر خودش بخواهد، من خیلی مایلم که در آهنگ باشد. کار را برایش فرستادیم و خیلی خوشش آمد. و از آن به بعد واقعا مشکلی نبود.»

تک آهنگ «دل دست دوم» اکنون در انگلستان منتشر شده و نخستین آلبوم این خواننده نیز که به نام خودِ اوست در میانه ماه نوامبر راهی بازار می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟