«اسکا» پدیده جدید موسیقی پاپ در بریتانیا

«اسکا» پدیده جدید موسیقی پاپ در بریتانیا
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

قدرت و لطافت صدای اسکا (ESKA) بسیاری را در بریتانیا شگفت زده کرده است. این خواننده جوان، متولد زیمبابوه و ساکن لندن است. او امسال نامزد دریافت جایزه

آگهی

قدرت و لطافت صدای اسکا (ESKA) بسیاری را در بریتانیا شگفت زده کرده است. این خواننده جوان، متولد زیمبابوه و ساکن لندن است. او امسال نامزد دریافت جایزه مرکوری برای بهترین آلبوم سال در بریتانیا و ایرلند است.

اسکا که چند صباحی با گروه ها و ارکسترهای مختلف همکاری کرده امسال نخستین آلبوم شخصی خود را به بازار ارائه کرده است. او در این مور می گوید: «اتفاق مهمی بود؛ از مرحله اول گذشتم و موفق شدم با نام خودم کار ارائه دهم٬ در واقع به نوعی رهایی دست یافتم٬ و حالا مشغول کار بر روی آلبوم بعدی هستم و خیلی از این موضوع خوشحالم. می دانید مثل اولین باری ست که دوچرخه سوار می شوید و دیگر نمی خواهید از آن پایین بیایید.»

ویدئو کلیپ Shades of Blue به کارگردانی جوردن کوپیلند و یان موراوسکی نیز با استقبال گسترده ای در بریتانیا مواجه شد. اسکا در این مورد می گوید: «کلیپ بسیار زیبا و هنرمندانه ای است. تیم هنری که در این کلیپ با من همکاری کردند و متاسفانه نام همه آنها را به یاد ندارم٬ حقیقتا کار درخشانی کردند. تصاویر خلق شده با حرکات موزون و موسیقی من هماهنگی خارق العاده ای دارد.»

برنده جایزه بهترین آلبوم مرکوری امسال بیستم ماه نوامبر اعلام خواهد شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟