پرفروش ترین آهنگ ها و آلبوم های موسیقی پاپ هفته

پرفروش ترین آهنگ ها و آلبوم های موسیقی پاپ هفته
نگارش از Euronews

فهرست پرفروش ترین آهنگ ها و آلبوم های موسیقی پاپ این هفته را با ترانه Hello از «ادل» (Adele) آغاز می کنم. این آهنگ ستاره پاپ بریتانیا ظریف یک هفته

فهرست پرفروش ترین آهنگ ها و آلبوم های موسیقی پاپ این هفته را با ترانه Hello از «ادل» (Adele) آغاز می کنم. این آهنگ ستاره پاپ بریتانیا ظریف یک هفته بیش از یک میلیون بار دانلود و به فروش رفته و رکوردی تاریخی به جا گذاشت.

درخشش ادل٬ جاستین بی بر کانادایی را هم به زیر کشید. او که هفته آخر ماه سپتامبر را با ترانه What Do You Mean? در صدر پرفروش های آمریکا به پایان برده بود٬ این هفته با آهنگ Sorry مجبور به قناعت به مکان دوم شد.

پنجمین آلبوم کری آندروود که Storyteller نام دارد بیش از ۱۶۴ هزار نسخه فروش کرده و رکورد پرفروش ترین آلبوم سبک کانتری را شکسته است. خواننده و آهنگساز آمریکایی هر بار که آلبومی تازه به بازار ارائه کرده موفق شده است در جمع پرفروش های هفته نخست جای گیرد و از این بابت نیز رکوردی تاریخی به ثبت رسانده است.

سرآخر اینکه گروه تکزاسی Pentatonix که دو هفته پیش با فروش بیش از ۹۸ هزار نسخه در صدر فهرست پرفروش ترین آلبوم های آمریکا بود٬ این هفته به جایگاه هشتم سقوط کرد.

مطالب مرتبط