Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

فیلم کمدی - ترسناک «شپش ها» با بازی الیجاه وود

فیلم کمدی - ترسناک «شپش ها» با بازی الیجاه وود
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

فیلم شپش ها روایت اتفاقی وحشتناک در مدرسه ابتدایی دور افتاده ای است که در آن شیوع شپش باعث می شود ویروسی مرموز دانش آموزان را تبدیل به گروهی از

آگهی

فیلم شپش ها روایت اتفاقی وحشتناک در مدرسه ابتدایی دور افتاده ای است که در آن شیوع شپش باعث می شود ویروسی مرموز دانش آموزان را تبدیل به گروهی از موجودات وحشی و زامبی مانند می کند. یک قهرمان تازه ظهور باید گروهی از معلمان را که در مدرسه گرفتار شده اند، کمک کند تا با مبارزه با زامبی ها جانشان را نجات دهند.

الیجاه وود بازیگر فیلم های هابیت و ارباب حلقه ها، ستاره فیلم کمدی- ترسناک شپش هاست. فیلمی که توسط کری مرنیون و جاناتان میلوت ساخته شده است.

الیجاه وود بازیگر فیلم می گوید: «سرگرم کننده بود، واقعا سرگرم کننده. زمانی که یک فیلم ترسناک می سازید، سناریو به اندازه صحنه ای که فیلم در آن ساخته می شود ترسناک نیست. بنابراین وقتی دسته ای از بچه ها با گریم زامبی شکل شروع به دویدن می کنند خیلی سرگرم کننده و خنده دار می شود. خیلی عالی بود و به بچه ها خوش گذشت. هر روز برای آنها مثل هالووین بود.»

الیجاه وود در این فیلم در کنار ستارهای فیلم های کمدی چون ویلسون و جک مک برایر هم بازی است، آنها در مجموع فیلمی پر از مسخرگی و لودگی ارائه می کنند. اما چه کسی در این فیلم جالبتر ظاهر شده است؟

الیجاه وود در پاسخ به این پرسش می گوید: «در واقع برای من غافلگیرکننده بود، زیرا من لی ونل را بعنوان نویسنده می شناختم و او با فیلم اره و توطئه آمیز بعنوان نویسنده فیلم های ترسناک در جهان شناخته شده بود اما لی ونل که در این فیلم نقش معلم علوم را بازی می کند یک پدیده است. به نظر من او یکی از جالبترین بخش های فیلم را بازی می کند که واقعا سرگرم کننده است.»

فیلم شپش ها که توسط لی ونل و ایان برنن نوشته شده اولین فیلم کارگردانی شده بوسیله جاناتان میلوت و کری مرنیون است. این فیلم هم اکنون در بریتانیا بر روی دی وی دی و بلو ری در دسترس است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد