Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

طراح مد تازه درگذشته، دستمایه اجرای تئاتری در لندن

طراح مد تازه درگذشته، دستمایه اجرای تئاتری در لندن
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

زندگی الکساندر مک کویین، طراح مد شهیر انگلیسی دستمایه اجرای نمایشی شده که با بازی استفان وایت و دیانا آگرون در تئاتر سنت جیمز لندن روی صحنه رفته است

آگهی

زندگی الکساندر مک کویین، طراح مد شهیر انگلیسی دستمایه اجرای نمایشی شده که با بازی استفان وایت و دیانا آگرون در تئاتر سنت جیمز لندن روی صحنه رفته است. در شبی تاریک و وهمناک مک کویین آماده خودکشی با یک کمربند است، آنهم درست هنگامی که زن جوانی با نام داهیلا، آنجا در انباری در غرب لندن دنبال لباسی برای خود می چرخد.

استفان وایت می گوید: «من برای این کار به خودم سختی های زیادی دادم. اگر بخواهم روراست باشم، باید بگویم نمی توانم گوش کنم که هرکسی چه می گوید. اگر خانواده و دوستان مک کویین راضی هستند و معتقدند که ما توانستیم به او احترام بگذاریم و تصویر خوبی از واقعیت زندگی وی نشان بدهیم، این چیزی است که من را واقعا خوشحال خواهد کرد.»

در این نمایش، دیانا آگرون نفش دختری را بازی می کند که پرسش های بسیاری دارد. آگرون می گوید که همراه استفان وایت در زندگی مک کویین کنکاش بسیاری کرده و مصاحبه و ویدئوهای بسیاری را از او و از سالن های مد وی تماشا کرده اند. دیانا آگرون: «چیزی که با تماشای تصاویر قدیمی او درمی یابید این است که او در زندگی آدمی بسیار پرروحیه، خوشگذران و شاد بود. همچنین می توانم بگویم مسیری که او به عنوان هنرمند در آن گام برداشت، اصلا مسیری آسان نبود.»

علاوه بر نمایش الکساندر مک کویین که تا تاریخ بیست و هفتم ماه ژوئن در تئاتر سنت جیمز لندن روی صحنه خواهد بود، هم اکنون در موزه “ویکتوریا و آلبرت” لندن نیز، برنامه مروری بر آثار مک کویین در حال برگزاریست. در این نمایشگاه دویست و چهل اثر برگزیده، از آثار طراحی شده توسط مک کویین به نمایش درآمده است. این آثار تا پیش از این امکان نمایش همزمان نیافته بودند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟