Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

بازگشت گروه شیک با نایل راجرز

بازگشت گروه شیک با نایل راجرز
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در سال ۱۹۷۶ میلادی نایل راجرز، گروه شیک را به همراه برنارد ادواردز، نوازنده بیس، پایه گذاری کرد. این گروه یکی از موفق ترین گروههای دوران دیسکو در

آگهی

در سال ۱۹۷۶ میلادی نایل راجرز، گروه شیک را به همراه برنارد ادواردز، نوازنده بیس، پایه گذاری کرد. این گروه یکی از موفق ترین گروههای دوران دیسکو در اواخر دهه هفتاد بود.

اینک گروه شیک با ترانه ای جدید بازگشته است که اولین کار جدید آنها در ۲۳ سال گذشته است.

ترانه جدید آنها به نام «من آنجا خواهم بود» توسط نایل راجرز نوشته شده و چهار سال پیش در جریان مرور خاطرات گذشته توسط او پدید آمد. این ترانه ادای احترامی به برنارد ادواردز است. ادواردز یکی از بنیانگذاران سابق گروه شیک بود که در سال ۱۹۹۶ میلادی درگذشت.

نایل راجرز می گوید: «این تنها یک هوس گیج هنری بود که من می خواستم گروه سابق را با افراد جدید گردهم بیاورم و اتفاقی که افتاد این بود که چهار سال پیش من جعبه ای از نوارها را دریافت کردم که شامل قطعات منتشر نشده گروه شیک همراه با آلبوم های تکی نایل راجرز و پروژه های فیلم و اینگونه چیزها بود. در پی این اتفاق من دچار این خیال پردازی هنری شدم چراکه بسیاری از هم گروهی های من اکنون بیست سال است که فوت شده اند.»

به مناسبت بازگشتشان، گروه شیک رشته کنسرتهایی را برگزار می کند. اولین کار آنها در بریتانیا بصورت مستقیم برای طرفدارانشان در سراسر جهان پخش شد. امری که باعث شد راجرز بیشتر از معمول اضطراب داشته باشد.

نایل راجرز در این باره می گوید: «اجرای ترانه های گروه شیک بسیار دشوار است. به نظر آسان می رسند ولی باور کنید که بدون استثنا بسیار دشوار هستند چون باید حرکات رقص و سایر مسائل را هم یاد بگیریم.»

انتظار می رود که آلبوم جدید گروه شیک خرداد امسال منتشر شود. گروه شیک از ۲۹ اسفند تا ۵ فروردین به اجرای کنسرت در شهرهای مختلف بریتانیا می پردازد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟