Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

دایان فوستنبرگ و دانیل شرمن در هفته مد نیویورک

دایان فوستنبرگ و دانیل شرمن در هفته مد نیویورک
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دایان فون فوستنبرگ، طراح نیویورکی مجموعه پاییز و زمستان خود را در هفته مد نیویورک به نمایش گذاشت. مجموعه ای مملو از عناصر هوس انگیز که خالق آن تاکید

آگهی

دایان فون فوستنبرگ، طراح نیویورکی مجموعه پاییز و زمستان خود را در هفته مد نیویورک به نمایش گذاشت. مجموعه ای مملو از عناصر هوس انگیز که خالق آن تاکید می کند هیچ ارتباطی با فیلم «۵۰ سایه گری» ندارد.

او می گوید: «طرح ها، ترکیبی مردانه زنانه است. نوعی لباسهای دوگانه. چیزی که در طراحی کیفها هم به آن توجه شده. از یک سو حسی مردانه می دهد زیرا برای طول روز لباسهایی با طرح هایی راه راه نشان داده شده. لباسهایی با پارچه های ابریشمین اما حسی مردانه. بنابراین در طول روز، اوست که به فرمانروایی می پردازد و در طول شب او الهام بخش فانتزی است. چیزی بسیار فریبنده. این کاملا تصادفی است که این مجموعه در روزی نمایش داده شده که فیلم «۵۰ سایه گری» نیز اکران شده است.»

مدلها، لباسهایی در رنگهای سفید، قرمز، سیاه و گاه از جنس تور به تن دارند. این طراح لباس الگوهای بسیار زنانه را با طرح های مردانه آمیخته است.

دانیل شرمن، مدیر خلاق نام تجاری «ایدون» نیز در این هفته به معرفی طرح هایش پرداخت. نام تجاری «ایدون» توسط «بونو»ی خواننده و همسرش الی هوسون در سال ۲۰۰۵ میلادی به دنیای مد معرفی شد.

ایدون، برای طراحی لباس های این فصل، از مراکش الهام گرفته است. رنگهای سیاه، سفید و قرمز، رنگهای غالب این طرحها هستند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟