Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

درخشش خواننده نوظهور «سم اسمیت» در جوایز «گرمی»

درخشش خواننده نوظهور «سم اسمیت» در جوایز «گرمی»
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

فارل ویلیامز خواننده ترانه Happy مطمئنا در پنجاه و هفتمین دوره جوایز «گرمی» با دریافت سه جایزه خوشحال بود، با این حال برنده اصلی شب جوایز گرمی «سم

آگهی

فارل ویلیامز خواننده ترانه Happy مطمئنا در پنجاه و هفتمین دوره جوایز «گرمی» با دریافت سه جایزه خوشحال بود، با این حال برنده اصلی شب جوایز گرمی «سم اسمیت» بود که چهار جایزه را به خانه برد.

«سم اسمیت» در هنگام پذیرش جایزه ضبط سال گفت: «من می خواهم از مردی تشکر کنم که این ضبط در مورد او است و من پارسال عاشقش شدم. خیلی ممنون که قلب من را شکستی چون باعث شد چهار “گرمی” بگیرم.»

اسمیت سه جایزه از چهار جایزه مهم از جمله بهترین ترانه و بهترین ضبط را برای ترانه «با من بمان» دریافت کرد. این خواننده ۲۲ ساله بریتانیایی جایزه بهترین هنرمند نوظهور و جایزه بهترین آلبوم پاپ آوازی را نیز از آن خود کرد.

«سم اسمیت» می گوید: «من حس می کنم که الان همچون “کیت وینسلت” در جوایز اسکار هستم. خیلی عجیب است. الان نمی دانم که باید چه عکس العملی نشان بدهم. واقعا باورنکردنی است. رویایی است که به واقعیت تبدیل شده است. من در خوشحالترین وضعی هستم که در زندگی ام داشته ام.»

اسمیت پیش از این نوشتن ترانه برای آلبوم جدیدش را آغاز کرده بود.

اسمیت در مورد آلبوم آینده اش می گوید: «من نوشتن را شروع کرده ام. در مورد مفاهیم هم دارم کار می کنم. در مورد ترانه «در ساعت تنهایی» من عنوانش را قبل از خود موزیک آماده کرده بودم. حس می کنم که عنوان و مفهوم را برای ضبط دارم. نوشتن را هم پیش از این آغاز کرده ام. من الان دارم با آن زندگی می کنم. تلاش هم می کنم تا حد ممکن افراد بیشتری را ببوسم تا بتوانم ترانه خوبی بنویسم.»

برنده غافلگیر کننده شب گرمی هم خواننده راک امریکایی «بک» بود که جایزه آلبوم سال را با شکست بیانسه، اسمیت، فارل ویلیامز و اد شیران به دست آورد.

آلبوم «فاز صبح» بک که ضرب آهنگ آرامی دارد جایزه بهترین آلبوم راک را دریافت کرد.

«فاز صبح» دوازدهمین آلبوم بک است و در پنج رشته در جوایز سالانه گرمی نامزد شده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟