«شبی در موزه ۳»، آخرین فیلم رابین ویلیامز، هنرپیشه فقید هالیوود

«شبی در موزه ۳»، آخرین فیلم رابین ویلیامز، هنرپیشه فقید هالیوود
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مراسم اولین نمایش عمومی فیلم کمدی «شبی در موزه ، راز مقبره» در اروپا، در شهر لندن برگزار شد. این فیلم سومین و شاید آخرین فیلم از مجموعه فیلمهای کمدی

مراسم اولین نمایش عمومی فیلم کمدی «شبی در موزه ، راز مقبره» در اروپا، در شهر لندن برگزار شد. این فیلم سومین و شاید آخرین فیلم از مجموعه فیلمهای کمدی «شبی در موزه» ساخته شون لوی، کارگردان آمریکایی کانادایی است.

آگهی

لوی می گوید که هنوز هیچ چیز قطعی نیست. وی می افزاید: «االآن به نظر می رسد که همه چیز را می شود به شکلی خوب خاتمه داد. اما اگر از این فیلم مانند فیلمهای قبلی در دنیا استقبال شود، شاید نظرمان را عوض کنیم.»

در این فیلم، بسیاری از هنرپیشگان قسمتهای قبل حضور دارند. این بار بن استیلر، هنرپیشه آمریکایی و بازیگر اصلی دو قسمت قبل، باز هم در نقش «لاری» نگهبان شبانه موزه تاریخ طبیعی نیویورک ظاهر می شود و ریکی ژروز، کمدین بریتانیایی هم نقش «دکتر مک فی» مدیر موزه را بازی می کند. استیلر و ژروز، دو کمدین مشهور در هر دو قسمت قبلی فیلم نیز، همبازی بودند.

پس از آنکه نیروهای جادویی کتیبه ای از آثار باستانی مصر رو به زوال می رود، لاری مجبور می شود سفر کند و به موزه بریتانیا برود. وی همراه با پسرش، تئودور روزولت، با نقش آفرینی رابین ویلیامز، و یک انسان نئاندرتال که خود بن استیلر نقشش را بازی می کند، و «دکسترِ میمون» درگیر جستجویی شبانه در لندن می شوند تا بتوانند جادوی کتیبه را که بازگرداند و به این ترتیب، به شخصیتهای موزه جانی دوباره بخشند.

فیلم «شبی در موزه، راز مقبره» آخرین فیلمی است که رابین ویلیامز، بازیگر فقید هالیوود در آن حضور دارد. اولین قسمت فیلم کمدی فانتزی «شبی در موزه» سال ۲۰۰۷ اکران شد. قسمت دوم آن هم با عنوان «شبی در موزه: نبرد اسمیتسونین» سال ۲۰۰۹ میلادی ساخته شد. این دو قسمت فروش خیلی خوبی داشتند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد

ژان لوک گدار از بنیانگذاران موج نو سینمای فرانسه و جهان درگذشت

آمازون پرایم با پخش آگهی «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» کنجکاوی هواداران و رسانه‌ها را برانگیخت