Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

گروه کر ارتش سرخ با اجرای ترانه شگفتی آفرید

گروه کر ارتش سرخ با اجرای ترانه شگفتی آفرید
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

یک گروه کر متعلق به ارتش سرخ روسیه با اجرای موفق ترانه هپی (خوشحال) ساخته فارل ویلیامز خواننده آمریکایی به شهرت تازه ای رسید. این ترانه با ویدیوی

آگهی

یک گروه کر متعلق به ارتش سرخ روسیه با اجرای موفق ترانه هپی (خوشحال) ساخته فارل ویلیامز خواننده آمریکایی به شهرت تازه ای رسید. این ترانه با ویدیوی رقص گروهی از افسران پلیس همراه است که با یونیفورم کامل به اجرای آن پرداخته و آن را روی وبسایت وزارت کشور روسیه قرار داده اند. این ویدیو با پیام “سال نو مبارک” همراه است.

اعضای این گروه کر می گویند این ترانه را نه به نام حکومت بلکه برای شادی مردم اجرا کرده اند.

آلکسی دیمیتریف، تک نواز این گروه می گوید: “من واقعا مایلم مردمی که این ترانه را می شنوند و تماشا می کنند، بدانند که ما این ترانه را فقط برای آنها و شخص خودشان خوانده ایم و نه برای حکومت یا مقامات آن، بلکه برای ایجاد رابطه قلبی با هرکس که در خانه و از طریق تلویزیون ما را تماشا می کند.”

گروه کر ارتش سرخ در دوران استالین، در سال ۱۹۳۹ و برای بالا بردن روحیه ارتش در جریان جنگ جهانی دوم ساخته شد.

این گروه کر معمولا قطعه های موسیقی میهنی و سنتی اجرا می کند اما پیش از این ترانه های پاپ دیگری از تام جونز و گروه بیتل ها را نیز اجرا کرده است.

ژنرال ویکتور یلیسیو، رهبر گروه کر ارتش سرخ می گوید: “از زمان پطر کبیر تا کنون، این موسیقی دانان و ارکستر ها بوده اند که در هر مبارزه ای روحیات میهن دوستانه را حمایت کرده اند تا ارتش بتواند دشمن را شکست دهد و به پیروزی دست یابد.”

در جریان گشایش بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۴ در سوچی، این گروه کر در حضور ولادیمیر پوتین و برای تماشاگران برنامه اجرا کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟