Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

آثار هنری افسران پلیس استرالیایی

آثار هنری افسران پلیس استرالیایی
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

افسران پلیس بوم و قلم مو را در منطقه «نیو ساوت ولز» استرالیا جایگزین اسلحه ها و دستبندها کرده اند. برای چهارمین سال متوالی گالری ولنگونگ در این منطقه

آگهی

افسران پلیس بوم و قلم مو را در منطقه «نیو ساوت ولز» استرالیا جایگزین اسلحه ها و دستبندها کرده اند. برای چهارمین سال متوالی گالری ولنگونگ در این منطقه آثار هنری ماموران اجرای قانون را نمایش می دهد.

نمایشگاه امسال به سابین آلتمن که مددکار خشونتهای خانگی بود تقدیم شده است. او حین انجام وظیفه در تصادفی در سال ۲۰۱۱ کشته شد. آلتمن مشوق افسران پلیس بود که برای کم کردن فشار روحی کارشان و نشان دادن چهره ای انسانی از پلیس، علایق خلاقانه شان را دنبال کنند.

جف لوی معاون کمیسر پلیس می گوید: «حدس می زنم با خودتان فکر می کنید که هنر و پلیس چندان همخوانی ندارند ولی در عین حال بسیار با شغل مددکاری خشونت خانگی آلتمن قرابت دارد. او در ارتباط با کاری که برای قربانیان جنایات خشونت خانگی انجام می داد، بسیار نترس و قوی بود.»

گروهبان تونی دی ماتئو از بوم نقاشی استفاده کرد تا با ضربه روحی ناشی از تجربه اش در سپتامبر ۲۰۱۲ کنار بیاید وقتی که در آپارتمانی در حومه سیدنی آتش سوزی رخ داد. او می گوید: « چند دانشجوی آسیایی جانشان را در بنکستاون Bankstown از دست دادند. من در طبقه همکف مشغول کمک رسانی بودم و از خودم می پرسیدم که آیا اگر زودتر به آنجا رسیده بودم، می توانستم کمکی باشم؟»

پلیس این منطقه، قدیمی ترین و بزرگترین سازمان پلیس استرالیا و یکی از بزرگترین در کشورهای انگلیسی زبان است. این نمایشگاه در رابطه با کارزار روز موسوم به «روبان سفید» برگزار شده است که هدفش پایان بخشیدن به خشونت مردان علیه زنان است.

جف لوی می گوید: «پلیس ما در حوزه های زیادی با استعداد است و برای من عجیب نیست که امروز اینجا سطح نقاشیها شورانگیز است.»

نمایشگاه امسال شامل چهل اثر از ۲۲ هنرمند است که عضو پلیس بوده و یا هستند. بعضی از نقاشیها به فروش رفتند که پانزده درصد از سود آن به سازمان میراث پلیس این منطقه می رسد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟