Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

سیاحت در آنگولا؛ مجموعه لوکس مانگای پذیرای مهمانان در دوران کووید

 سیاحت در آنگولا؛ مجموعه لوکس مانگای پذیرای مهمانان در دوران کووید
Copyright euronews
Copyright euronews
نگارش از Damon Emblingیورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلب
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مدیر بازاریابی هتل اپیک سانا می گوید: «کارکنان ما بخوبی آگاهند که باید اطمینان حاصل کنند فاصله اجتماعی رعایت می شود و باید مطمئن شوند که مهمانان ماسک می زنند و قوانین را رعایت می‌کنند. این خیلی به ما کمک کرده است و آشکارا منجر به رونق کسب و کار ما شده است.»

آگهی

آنگولا، در جریان بحران کووید، بخش بیمارستانی را بسیج کرد و کمیت و کیفیت خدمات به مسافران را توسعه داده‌ است. هدف تضمین سلامتی و ارائه خدمات بهتر به توریست‌هاست.

نزدیک به لوآندا پایتخت، مجموعه تفریحی مانگای در محیطی زیبا بعنوان پیشرو در پذیرایی سطح بالا از مهمانان در آنگولا شناخته می شود.

کاتارینا دو کاسترو، مدیر هتل می گوید: «مانگای جای خاصی است زیرا ما فقط اینجا در آنگولا زمین گلف داریم. ما همچنین زمین فوتبال، اسب سواری و زمین راگبی داریم. ما چند هتل و یک رستوران با چشم اندازی زیبا داریم. چشم انداز رودخانه کوانزا در اینجا بسیار زیباست.»

همه گیری کرونا، هتل‌های جهان را به چالش کشیده است اما اینجا در مجموعه تفریحی مانگای، با رعایت پروتکل های بهداشتی دقیق، کسب و کار همچنان ادامه دارد. کسانی که از اقامت در هتل لذت می بردند و کسانی که از فضای عالی خارج از خانه استفاده می کنند.

نلسون مارتینز، از مهمانان این مرکز می گوید:‌ «اینجا بسیار عالی است زیرا فعالیت‌ها و مکان‌هایی دارد که کودکان می توانند از آنها لذت ببرند. مناطق سبز وجود دارد و من دوست دارم با طبیعت در تماس باشم.»

بخش مهمانداری لوکس آنگولا هنوز در مراحل ابتدایی رشد است. اما با الهام از کشورهای آفریقایی دیگر مانند بوتسوانا، آفریقای جنوبی و کنیا، آروزهای بزرگی برای آینده دارد.

ژوزفات میکارا، سفیر کنیا در آنگولا و عضو کانون گلف مانگای می گوید: «مانگای یکی از بهترین مکانها برای بازدید در خارج از لوآندا است. اگر آنگولا بتواند امکانات بیشتری مانند گلف را توسعه دهد، فکر می کنم بخش توریسم می تواند رشد کند و کنیا آماده همکاری با آنگولا است و تا آنجا که بتوانیم از آن پشتیبانی می کنیم. ما بعنوان کشورهای آفریقایی، به رشد مشترک اعتقاد داریم و با هم رشد می کنیم.»

کاتارینا دو کاسترو، مدیر هتل می گوید: «ما باید رشد کنیم، ریسک کنیم، سرمایه گذاری کنیم. باید مردم مان را آموزش دهیم. ما در مسیر درستی هستیم. مانگای واقعا در مسیر درستی است.»

در لوآندا، هتل لوکس «اپیک سانا» چراغ راهنماست. این هتل عمدتا میهمانان تجاری را جذب می کند، کسانی که در دوران همه گیری به آمدن به اینجا ادامه داده اند، با اطمینان از سیاست بهداشتی هتل سانا، که سلامت مهیمانان را محور کار خود قرار داده است.

کاترینا دو پینا ژوآنا، مدیر بازاریابی هتل اپیک سانا می گوید: «مدیر بازاریابی هتل اپیک سانا می گوید: «کارکنان ما بخوبی آگاهند که باید اطمینان حاصل کنند فاصله اجتماعی رعایت می شود و باید مطمئن شوند که مهمانان ماسک می زنند و قوانین را رعایت می‌کنند. این خیلی به ما کمک کرده است و آشکارا منجر به رونق کسب و کار ما شده است. ما یک هتل خیلی ایمن و بهداشتی در دوران کرونا هستیم.»

تاندی لانیان، تاجر و مهمان هتل می گوید: «کووید خیلی چیزها را تغییر داده است. اقامت در هتل تجربه‌ای سورئال است. بنابراین شما می خواهید مطمئن شوید هتلی که در آن اقامت دارید از این موضوع آگاهند که باید همه کارهایی را که برای اقامت در یک محیط امن لازم است انجام دهند و سانا اپیک در این زمینه خوب عمل کرده است.»

برای کارکنان اینجا، کار کردن در این مجموعه در این دوران، هیجان انگیز است.

کانانگا سیماوو مازیمبو، دستیار بخش کنترل و هزینه‌ها می گوید: «هر چه گردشگران بیشتری را جذب کنیم. سطح مهمان نوازی بالاتر می رود و هتل های زنجیره‌ای بیشتری وجود خواهند داشت. این باعث افزایش جریان بازدید از کشور ما خواهد شد. من امیدوارم که روزی با تجربه‌ای که اینجا در هتل های زنجیره ای سانا دارم، به توسعه کشور نیز کمک کنم.»

اینجا هتل کاملا جدید و بین قاره‌ای در لوآندا است. اولین هتل ۵ ستاره با برند بین المللی که طراحی اش از ساختار الماس الهام گرفته و از سپتامبر شروع به کار می کند.

هم‌رسانی این مطلب

مطالب مرتبط

کارخانه سرامیک‌سازی در آنگولا؛ تولید مصالح برای ساختن دوران صلح

لواندا؛ ابرشهری آفریقایی که در انتظار کشف شدن است