Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

لی جی یونگ، معاون سامسونگ اتهامات وارده به خود را رد کرده است

لی جی یونگ، معاون سامسونگ اتهامات وارده به خود را رد کرده است
Copyright 
نگارش از Soroush Alavi
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

لی جی یونگ، معاون شرکت سامسونگ در جلسه مقدماتی دادرسی پرونده فساد مالی و پرداخت رشوه به نزدیکان رئیس جمهوری تعلیق شده کره جنوبی شرکت نداشت اما همه اتهامات وارده به خود را رد کرده…

آگهی

لی جی یونگ، معاون شرکت سامسونگ در جلسه مقدماتی دادرسی پرونده فساد مالی و پرداخت رشوه به نزدیکان رئیس جمهوری تعلیق شده کره جنوبی شرکت نداشت اما همه اتهامات وارده به خود را رد کرده است.

لی جی یونگ علاوه بر پرداخت رشوه ۳۵ میلیون یورویی به نزدیکان رئیس جمهوری تعلیق شده کره جنوبی به سوء استفاده از اموال دولتی و پنهان کردن دارایی نیز متهم است. وی هفدهم فوریه سال جاری با قرار بازداشت موقت راهی زندان شد.

معاون کمپانی سامسونگ در ماه ژانویه برای اولین بار در ارتباط با این رسوایی مورد بازجویی قرار گرفت. وی در آن زمان از مردم کره جنوبی بدلیل انتشار اخبار منفی عذرخواهی کرده بود.

کسب چراغ سبز و نهایی کردن عملیات ادغام دو شاخه کمپانی سامسونگ در سال ۲۰۱۵ از جمله مهمترین دلایل پرداخت رشوه گزارش شده است.

پارک گون هه، رئیس جمهوری تعلیق شده کره جنوبی متهم است شرکتهای بزرگ از جمله هیوندای و یا سامسونگ را با اعمال فشار بر مدیران آنها مجبور کرده تا به نهادهایی که توسط چوی سون سیل از جمله نزدیکان خود اداره می شده، پول پرداخت کنند.

لی جی یونگ از سال ۲۰۱۴ و پس از حمله قلبی پدرش، مدیرعامل سامسونگ، عملا رهبری این شرکت بزرگ را در دست گرفت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

وارث سامسونگ آزاد شد

در جریان تظاهرات هواداران رئیس جمهوری برکنار شده کره جنوبی ۲ نفر کشته شدند

برکناری رئیس جمهوری کره جنوبی تائید شد