Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

گزارشی از نمایشگاه بین المللی گردشگری لندن

گزارشی از نمایشگاه بین المللی گردشگری لندن
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

نمایشگاه بین المللی گردشگری موسوم به «بازار مسافرت جهانی» در لندن کار خود را دوم نوامبر آغاز کرده و تا روز پنجشنبه ادامه دارد. در این نمایشگاه حدود ۵

آگهی

نمایشگاه بین المللی گردشگری موسوم به «بازار مسافرت جهانی» در لندن کار خود را دوم نوامبر آغاز کرده و تا روز پنجشنبه ادامه دارد.

در این نمایشگاه حدود ۵ هزار شرکت و نهاد فعال در صنعت گردشگری از سراسر دنیا حضور دارند که نسبت به سال گذشته ۲۵۰ شرکت کننده بیشتر گزارش شده است.

جورج چوگوواتزه، رییس بخش گردشگری گرجستان گفت: «سال گذشته پذیرای ۵.۵ میلیون گردشگر بودیم. پیش بینی می شود میزان گردشگران امسال به رقم ۶ میلیون نفر برسد. با توجه به اینکه جمعیت گرجستان تنها ۳ میلیون ۷۰۰ هزار نفر است.»

صنعت گردشگری برای رشد اقتصادی کشور قزاقستان نیز عامل مهمی معرفی شده است. این کشور جهت تقویت این بخش از اراده خود برای گشودن درها و حذف روادید برای گردشگران خبر می دهد.

مارک هنری، معاون رییس کمیسیون گردشگری اروپا گفت: «در صورت حذف تشریفات روادید، طی ۵ سال آینده از ۱۰ بازار بزرگ تورسیتی اروپا با افزایش میزان گردشگران تا رقم ۸۴ میلیون نفر روبرو خواهیم بود. پیش بینی می شود این میزان از گردشگران حدود ۱۱۴ میلیارد یورو خرج کنند.»

اما در فیلیپین، صنعت گردشگری تامین کننده ۸ درصد تولید ناخالص داخلی این کشور است. دومینگو رامون انریو، رییس شورای گردشگری فیلیپین می گوید: «در نهایت همه مردم باید پذیرای توریستها باشند و برای اینکه گردشگران تجربه خوبی از کشور داشته باشند همه باید در این زمینه نقش خود را ایفا کنند.»

کشور کنیا نیز برای رونق بخشیدن به صنعت گردشگری خود به فعالیت شرکتها و کمپانی های این بخش سوبسید اختصاص می دهد.

سباستین سام، خبرنگار اعزامی یورونیوز به این نمایشگاه گفت: «همه نمایندگان کشورها می خواهند کشور خود را جذاب معرفی کنند، زیرا تصمیم گیرندگان اصلی صنعت توریسم در دنیا در این نمایشگاه حضور دارند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کسب و کارهای اروپایی از انتخابات اتحادیه اروپا چه انتظاری دارند؟

نرخ تورم در حوزه پولی یورو «به‌طور غیرمنتظره» کاهش یافت

چرا شمار زنان شاغل و جویای کار در اروپا بیش از آمریکای شمالی است؟