Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

اجرای طرح تجدیدساختار وسیع در «دویچه بانک»

اجرای طرح تجدیدساختار وسیع در «دویچه بانک»
Copyright 
نگارش از Soroush Alavi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دویچه بانک از جمله بزرگترین بانکهای آلمانی یک طرح تجدیدساختار وسیع را به مرحله اجرا درخواهد آورد. حذف حدود ۱۰ درصد نیروی کار این نهاد معادل ۱۵ هزار

آگهی

دویچه بانک از جمله بزرگترین بانکهای آلمانی یک طرح تجدیدساختار وسیع را به مرحله اجرا درخواهد آورد. حذف حدود ۱۰ درصد نیروی کار این نهاد معادل ۱۵ هزار نفر، توقف فعالیتها در ۱۰ کشور دنیا، و کاهش کارکرد این بانک در بخشهای فرعی جزییات این برنامه را تشکیل میدهد.

جان کریان، مدیرعامل جدید این نهاد منشاء تنظیم این برنامه معرفی شده است. وی در این رابطه می گوید: «فعالیت برخی از شاخه های بانک در آلمان و در خارج باید متوقف شود. ما از برخی از کشورها نیز خارج خواهیم شد.»

مقابله با دعاوی حقوقی که دویچه بانک مدتهاست با آنها درگیر است یکی از اهداف اجرای طرح تجدیدساختار را تشکیل می هد. این بانک باید با ۶ هزار دعوی و اختلافات حقوقی دست و پنجه نرم کند.

آقای کریان در ادامه گفت: «سالهای ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ برای بانک خوب نخواهند بود. هزینه های مربوط به سرمایه گذاری های ضروری برای حل دعاوی حقوقی و امور مربوطه بر روی بیلان مالی تاثیر خواهند داشت.»

رسیدن به صرفه جویی اقتصادی معادل ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون یورو طی سالهای آینده و پایین آوردن میزان ضرردهی بانک از دیگر از اهداف مهم این طرح عنوان شده است. براساس آمارها میزان ضرر و زیان دویچه بانک در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۵ بدون احتساب مالیات به رقم سنگین ۶ میلیارد یورو رسیده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کسب و کارهای اروپایی از انتخابات اتحادیه اروپا چه انتظاری دارند؟

نرخ تورم در حوزه پولی یورو «به‌طور غیرمنتظره» کاهش یافت

چرا شمار زنان شاغل و جویای کار در اروپا بیش از آمریکای شمالی است؟