Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

شرکت فرانسوی آلتیس بدنبال تثبیت موقعیت خود در بازار آمریکا

شرکت فرانسوی آلتیس بدنبال تثبیت موقعیت خود در بازار آمریکا
Copyright 
نگارش از Soroush Alavi
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پاتریک درائی، تاجر فرانسوی و بنیانگذار شرکت «آلتیس»، کمپانی آمریکایی «کیبل ویژن» را به تملک خود درآورد. براین اساس شرکت آلتیس با پرداخت ۱۷ میلیارد و

آگهی

پاتریک درائی، تاجر فرانسوی و بنیانگذار شرکت «آلتیس»، کمپانی آمریکایی «کیبل ویژن» را به تملک خود درآورد.

براین اساس شرکت آلتیس با پرداخت ۱۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار پنجمین اپراتور تلویزیونی کابلی بزرگ ایالات متحده را صاحب شده است.

برندا کلی، کارشناس کمپانی «لندن کاپیتال گروپ» گفت: «هر توسعه و گسترش یک شرکت در آمریکا در جهت منافع کمپانی است. این یک معامله به ارزش ۱۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون یوروست. اگر این شرکت به توسعه خود ادامه دهد حضور وسیعی در بازار آمریکا خواهد داشت و در این صورت بدنبال رشد بیشتر خواهد بود. کیبل ویژن پنجمین اپراتور کابلی بزرگ ایالات متحده است و می تواند آلتیس را به یکی از بازیگران مهم بازار تلویزیون کابلی تبدیل کند.»

بازار پررونق تلویزیونهای کابلی و اپراتورهای مخابراتی در آمریکا پاتریک درائی را بر آن داشته تا از طریق شرکت آلتیس صاحب اپراتورهای فرانسوی «اس اف آر» و «نومریکابل» وارد این عرصه شود. پیش از این در ماه مه سال جاری آلتیس با پرداخت ۹ میلیارد دلار ۷۰ درصد اپراتور مخابراتی آمریکایی «سادن لینک» را به مالکیت خود درآورده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نگرانی اروپا از پیروزی احتمالی دونالد ترامپ؛ داستان زیان ۱۵۰ میلیارد یورویی چیست؟

کند شدن رشد دومین اقتصاد بزرگ جهان؛ سران حزب کمونیست چین سیاست‌های جدید تدوین می‌کنند

هزینه ساخت آپارتمان در کدام شهرهای اروپا سر به فلک می‌کشد؟