Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

شادی پاریسی‌ها و بهت مادریدی‌ها از تمدید قرارداد امباپه؛ پای چقدر پول در میان است؟

امباپه با پاری سن-ژرمن تمدید کرد
امباپه با پاری سن-ژرمن تمدید کرد Copyright AFP
Copyright AFP
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

هواداران پاری سن ژرمن از تمدید قرارداد کیلیان امباپه بسیار راضی هستند. در همین حال مادریدی‌ها و رسانه‌های ورزشی اسپانیایی می‌گویند از این تصمیم بهت‌زده شده اند.

آگهی

هواداران پاری سن ژرمن از تمدید قرارداد کیلیان امباپه بسیار راضی هستند. در همین حال مادریدی‌ها و رسانه‌های ورزشی اسپانیایی می‌گویند از این تصمیم بهت‌زده شده اند.

خبر تمدید قرارداد ستاره فرانسوی با پاریسی‌ها شامگاه شنبه اعلام شد. به گزارش رسانه‌های فرانسوی، این تصمیم تنها بخشی از برنامه ناصر الخلایفی، مالک قطری پ‌اس‌ژ برای باسازی قهرمان لو شامپیونه و تیم همیشه ناکام چمپیونز لیگ (لیگ قهرمانان اروپا) است. 

با وجود پیشنهاد اغواگرایانه رئال، امباپه ترجیح داده تا قرارداد خود را با پاریس تا سال ۲۰۲۵ تمدید کند. رسانه‌های اسپانیایی از رد پیشنهاد ۲۰۰ میلیون یورویی کهکشهانی‌های مادرید بهت زده هستند و می‌گویند شاید پاریسی‌ها ۳۰۰ میلیون برای نگه داشتن ستاره خود پرداخت می کنند.

برخی از منابع ورزشی نظیر یورواسپورت اسپانیا پا را از این هم فراتر گذاشته و می گویند پ‌اس‌ژ علاوه بر پاداش ۳۰۰ میلیون یورویی در زمان امضای تمدید قرارداد، سالی هم یکصد میلیون یوروو برای این ستاره ۲۳ ساله خود در نظر گرفته است که باید به این ها درآمد امباپه از حق تصویر را هم افزود.

هنوز خبری رسمی از تغییر در مبلغ و شرایط تمدید قرارداد امباپه منتشر نشده است. 

فراتر از رسانه‌ها و هواداران، فده والورده، هافبک اروگوئه‌ای رئال با انتشار پستی در توییتر با کنایه از این تصمیم امباپه نوشت: «حضور در رئال مادرید افتخاری است که نصیب همه نمی‌شود.» 

هیات مدیره پاری سن‌ ژرمن، شامگاه یکشنبه و تنها دقایقی پس از انتشار تمدید قرارداد کیلیان امباپه، از اخراج لئوناردو، مدیر ورزشی پرحاشیه باشگاه خبر داد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

هافبک سنگالی پاری‌سن ژرمن برای حمایت نکردن از همجنس‌گرایان بازخواست شد

تکلِ «اومیکرون» زیر پای مسی؛ تست کرونای ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن مثبت شد

لئوناردو مدیر ورزشی پاری سن ژرمن شایعه توافق با زین‌الدین زیدان را تکذیب کرد