پاری‌سن‌ژرمن رقم پیشنهادی رئال مادرید برای جذب امباپه را «ناکافی» می‌داند

کیلیان امباپه در پاری‌سن‌ژرمن
کیلیان امباپه در پاری‌سن‌ژرمن Copyright آسوشیتدپرس
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

وی درباره پیشنهاد رئال مادرید گفت که به‌طور شفاهی به این باشگاه «نه» گفته‌اند. مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن رقم پیشنهادی را حدود «۱۶۰ میلیون یورو» عنوان کرد اما رقم دقیق را نگفت.

آگهی

لئوناردو، مدیر ورزشی پاری‌سن‌ژرمن روز چهارشنبه درباره پیشنهاد رئال مادرید برای انتقال کیلیان امباپه گفت: «پیشنهاد حدود ۱۶۰ میلیون یورویی برای ستاره‌ای که باشگاه علاقمند به نگه‌داشتن است، کافی نیست.»

مدیر برزیلی پاری‌سن‌ژرمن به برخی از رسانه‌ها از جمله خبرگزاری فرانسه گفت: «موضع ما همیشه حفظ کیلیان و تمدید قرارداد او که در ژوئن ۲۰۲۲ به پایان می‌رسد بوده است.»

وی تاکید کرد که رفتار باشگاه اسپانیایی، «بی‌احترامی، نادرست و غیرقانونی» بوده است.

وی با این حال تصریح کرد که اگر کیلیان امباپه بخواهد برود، او را متوقف نمی‌کنند اما با شرایط باشگاه این اقدام انجام می‌شود.

وی درباره پیشنهاد رئال مادرید گفت که به‌طور شفاهی به این باشگاه «نه» گفته‌اند. مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن رقم پیشنهادی را حدود «۱۶۰ میلیون یورو» عنوان کرد اما رقم دقیق را نگفت.

وی با گلایه از باشگاه اسپانیایی گفت: «دو سال است که رئال مادرید چنین رفتار می‌کند. این بی‌احترامی، نادرست و غیرقانونی است حتی اگر برای اطرافیان و واسطه‌ها هم باشد، برای ما غیرقابل قبول است.»

لئونادرو تصریح کرد که باشگاه هرگز تصور نمی‌کرد که «جواهر ۲۲ ساله خود را از دست بدهد»: «هرگز چنین چیزی را نمی‌خواستیم. ما هر کاری برای تمدید قرارداد انجام دادیم. ما یک پیشنهاد واقعا مهم (حقوق) حتی بالاتر از سایر بازیکنان سطح بالا ارائه دادیم.»

وی با اشاره به مبلغ ۱۸۰ میلیون یورویی که باشگاه برای خرید امباپه در ۱۸ سالگی پرداخت کرد گفت که نمی‌توانند بازیکنی را پایین‌تر از رقمی که برایش پرداخت شده بفروشند.

وی با این حال اذعان کرد که امباپه قصد جدایی از این تیم را با پایان قرادادش دارد اما تاکید کرد که باشگاه بالاتر از همه این‌ها است.

برخی رسانه‌ها اعلام کرده‌اند در صورت پیشنهاد ۲۰۰ میلیون یورویی امکان دارد باشگاه پاریسی تسلیم شود و امباپه را واگذار کند.

پاری‌سن‌ژرمن نقل و انتقال‌های تابستانی را به جذب لیونل مسی برنده شش توپ طلا انجام داده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

درآمد ۳۶۰ میلیون یورویی رئال مادرید از ورزشگاه بازسازی شده سانتیاگو برنابئو

قهرمانی زودهنگام رئال مادرید در لالیگا؛ کهکشانی‌ها برای سی‌ و پنجمین بار فاتح لیگ اسپانیا شدند

ادامه چالش‌های امباپه و پاریس‌سن‌ژرمن؛ لوئيز انریکه کاپیتان تیمش را دقیقه ۶۵ تعویض کرد