رئال مادرید بعد از زیدان به دنبال جذب امباپه و نیمار است

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
رئال مادرید بعد از زیدان به دنبال جذب امباپه و نیمار است

باشگاه فوتبال رئال مادرید پس از انتصاب زین‌الدین زیدان به‌عنوان سرمربی این تیم، اکنون به دنبال جذب امباپه و نیمار از گران قیمت‌ترین بازیکنان جهان است.

«فلورنتینو پرز» رئیس باشگاه رئال مادرید گفته است: «زیدان فرانسوی است و او می تواند همراه با امپابه کارهایی صورت دهد.» پرز در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او پرسید بین امپاپه و نیمار کدام یک را ترجیح می دهد گفت که هر دو را می خواهد.

دیدگاه پرز برای جذب این دو بازیکن یک هفته بعد از آن صورت می گیرد که ‌پاری‌سن‌ژرمن در جریان بازیهای لیگ قهرمانان در برابر منچستر یوتانید شکست خورد. این شکست می تواند این دو بازیکن فرانسوی و برزیلی را به فکر درباره آینده‌شان وادار کند. با این حال امپاپه روز یکشنبه گفت که ترجیح می دهد برای فصل بعدی نیز با ‌پاری‌سن‌ژرمن بماند.

زین‌الدین زیدان که بار دیگر هدایت رئال مادرید را برعهده می گیرد هیچگاه علاقه‌اش را به امپاپه پنهان نکرده است. او در ماه فوریه ۲۰۱۸ گفته بود: «او یک بازیکن استثنایی است.»

رئال مادرید پیش از این و هنگامی که امپاپه در تیم «ای‌اس موناکو» بازی می کرد در صدد جذب او برآمد با این حال در نهایت امپاپه پاری‌سن‌ژرمن را انتخاب کرد.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید