Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

پولسازی از سوژه رقابت هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ

پولسازی از سوژه رقابت هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا فرصتی برای اهالی زیرک دنیای کسب و کار بوجود آورده است تا به پولسازی بپردازند.

آگهی

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا فرصتی برای اهالی زیرک دنیای کسب و کار بوجود آورده است تا به پولسازی بپردازند.

یک فروشگاه زنجیره ای فست فود در مسکو، پایتخت روسیه ساندویچ های ویژه ای را به نام ساندویچ هیلاری و ساندویچ ترامپ به فهرست غذاهایش اضافه کرده است.

ساندویچ ترامپ بر اساس مواد غذایی مورد علاقه دونالد ترامپ یعنی استیک، همبرگر، پاستا و سیب زمینی سرخ کرده تهیه می شود و به نشانه موهای زرد ترامپ، روی ساندویچ نیز سس زرد ریخته می شود.

ایگور پانته لیوف، مدیر رستوران و صاحب این ایده می گوید: «ساندویچ ترامپ، گوشت بیشتری دارد و پر از پروتئین و کالری است. این ساندویچ را می توان با زندگی پر چالش دونالد ترامپ مقایسه کرد؛ کسی که میلیاردها دلار در حوزه ساخت و ساز درآمد کسب کرده است. ساندویچ کلینتون تند است. مهم نیست که مردم درباره او چه می گویند، او زن بسیار عجیبی است و به همین دلیل شما هرگز نمی دانید که کجا شما را می سوزاند.»

مجسمه های کوچک رسی از این دو نامزد در منطقه کاتالونیای اسپانیا نیز نمونه دیگری است که توانسته اند توجه خریداران بین المللی را به خود جلب کنند. مجسمه هایی به شکل «کاگانر» (Caganer) که طرح های سنتی و معروفی در اسپانیا به شمار می روند.

فروشندگان این مجسمه ها در بارسلون می گویند در ابتدا خریداران مجسمه های کاگانر ترامپ بیشتر بودند و اکنون بازار کاگانر هیلاری کلینتون هم گرم شده است و مشخص نیست کدام مجسمه درنهایت می تواند در تصاحب بازار پیروز شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ترامپ: کلینتون به دنبال منافع خود است اما من به شما مردم فکر می کنم

نظرات مردم در خیابان های نیویورک در مورد انتخابات

موضوع آخرین آگهی تلویزیونی کلینتون و ترامپ چیست؟