Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

نظرات مردم در خیابان های نیویورک در مورد انتخابات

نظرات مردم در خیابان های نیویورک در مورد انتخابات
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

شهروندان در شهرهای آمریکا روز سه شنبه به پای صندوق های رای می روند تا چهل و پنجمین رئیس جمهوری این کشور را انتخاب کنند.

آگهی

شهروندان در شهرهای آمریکا روز سه شنبه به پای صندوق های رای می روند تا چهل و پنجمین رئیس جمهوری این کشور را انتخاب کنند. خبرنگار یورونیوز به خیابان های نیویورک رفته و از مردم در این باره سوال کرده است.

یک طرفدار دونالد ترامپ که برهنه و با کلاه کابویی در میدان تایمز گیتار می نوازد، به خبرنگار یورونیوز می گوید:«دونالد ترامپ برای مردم کار می کند، نه برای زنان، نه برای سیاهپوست ها، نه برای لاتین تبارها و نه برای همۀ این گروههای حاشیه ای. او اول از همه برای آمریکا کار می کند.»

Cheeky #nyc#nakedcowboy#Election2016#Trumppic.twitter.com/GOJmml2IZv

— Mark Davis (@mlad_euronews) 7 novembre 2016

نظرسنجی ها نشان می دهد هیلاری کلینتون با ۴۵ درصد شانس بهتری در این انتخابات دارد.

یکی از هواداران هیلاری کلینتون با انتقاد از نامزد جمهوریخواهان می گوید می گوید: «او از چهل سال پیش در این شهر کار می کند و همیشه هم رفتاری متکبرانه و مقتدرانه داشته و از همه بدتر او یک احمق و نادان است.»

آمریکا یکی از قدرتمندترین کشورهای دنیاست و چهرۀ رئیس جمهوری آیندۀ این کشور در مرکز توجه همگان قرار دارد.

دو گردشگر اهل اسپانیا که برای برگزاری مراسم ازدواجشان به نیویورک آمده اند، در این باره می گویند: «این دو بهترین ها نیستند. یک طرف ترامپ قرار دارد که آدم عجیبی است و عقاید عجیبی هم دارد. طرف دیگر هم هیلاری کلینتون قرار دارد ما با اینحال فکر می کنم که او نظرات و عقاید بهتری دارد اما هم بهترین نیست.»

استفان گروبه، خبرنگار یورونیوز در این گزارش می گوید: «آمریکایی ها به زودی رئیس جمهور خود را از میان غیرمحبوب ترین نامزدها در تاریخ این کشور انتخاب می کنند. مسابقه اما هنوز تمام نشده است. در حالیکه دونالد ترامپ در این آخرین ساعات به همه جای کشور پرواز کرد تا هر راهی را برای پیروزی دنبال کند، هیلاری کلینتون به تقویت منابع و مواضع حمایتی خود در ایالت های اصلی حامی اش پرداخت. در این ساعت، دونالد ترامپ مشتاق است اما هیلاری کلینتون سازماندهی برای جمع کردن این انتخابات به نفع خود را دارد. آیا دونالد ترامپ از این وضعیت یک پیروزی مشوش به دست خواهد آورد؟ آیا هیلاری کلینتون نخستین رئیس جمهور زن این کشور خواهد شد؟»

با این انتخابات هشت سال ریاست جمهوری باراک اوباما پایان می یابد. زوج اوباما باید در ماه ژانویه کاخ سفید را ترک کنند و کلید ورود به آن را به دونالد ترامپ یا هیلاری کلینتون بدهند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ترامپ تی‌وی: شبکه اینترنتی که می‌خواهد پیام رئیس‌جمهور سابق آمریکا را مستقیما به هوادارانش منتقل کند

شعار «رایش سوم» در ویدیوی حساب کاربری شبکه اجتماعی دونالد ترامپ جنجالی شد

شهادت مایکل کوهن در پرونده حق‌السکوت؛ تیم حقوقی ترامپ وکیل سابق را به «انتقام‌جویی» متهم کرد