Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

شولتز در لندن: بهترین معامله ممکن با اتحادیه اروپا عضویت در آن است

شولتز در لندن: بهترین معامله ممکن با اتحادیه اروپا عضویت در آن است
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مارتین شولتز، رئیس پارلمان اتحادیه اروپا در سفر خود به لندن و در دیدار با برخی از چهره هاسی سیاسی بریتانیا تاکید کرد که اتحادیه تا زمانی که ماده ۵۰ معاهده لیسبون کلید نخورد و اجراء نشود با بریتانیا و

آگهی

مارتین شولتز، رئیس پارلمان اتحادیه اروپا در سفر خود به لندن و در دیدار با برخی از چهره هاسی سیاسی بریتانیا تاکید کرد که اتحادیه تا زمانی که ماده ۵۰ معاهده لیسبون کلید نخورد و اجراء نشود با بریتانیا وارد مذاکره نخواهد شد.

آقای شولتز پس از دیدار با ترزا می که پس از رای بریتانیایی ها به خروج از اتحادیه اروپا و استعفای دیوید کامرون بر کرسی نخست وزیر تکیه زده است، در دانشگاه لندن حاضر شد.

رئیس پارلمان اتحادیه اروپا در سخنرانی خود خطاب به حاضران گفت:«خانمها و آقایان، بهترین معامله ممکن با اتحادیه اروپا، عضویت در اتحادیه اروپا است. هر گونه توافق و معامله با اتحادیه مستلزم قاعده بده-بستان خواهد بود و فقط گزینه های دلخواه بریتانیا در فهرست غذا نخواهد بود. دوم در خصوص جابجایی و تردد آزاد به وضوح می بینم که اکثریت در پارلمان اتحادیه اروپا اصرار دارند که آزادی های بنیادین در اروپا جدایی ناپذیر از یکدیگرند.»

مارتین شولتز و دیگر سران کشورهای عضو اتحادیه اروپا تصریح می کنند که بریتانیا نمی تواند در مراوده و در بحث تجارت آزاد با اتحادیه هر آنچه به سود اقتصاد و منافع ملی خود می بیند را بطلبد و بخواهد.

آقای شولتز در سفر دو روزۀ خود به بریتانیا، در عین حال لندن را ترغیب کرد تا پیش از آغاز انتخابات پارلمان اتحادیه اروپا در اواسط سال ۲۰۱۹ میلادی، مذاکرات خروج خود از اتحادیه اروپا را به سرانجام برساند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نتایج تحقیقات تازه در بریتانیا: کارگران مهاجر پس از برکسیت با خطر برده‌داری مدرن و استثمار مواجه‌اند

مذاکرات پسا برکسیت بریتانیا و کانادا به‌دلیل اختلاف بر سر گوشت گاو و پنیر شکست خورد

طلاق بریتانیا از اتحادیه اروپا چقدر برای لندن آب می‌خورد؟ خان از هزینه‌های برکسیت گفت