Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

«بهترین شرکت هواپیمایی جهان» سود سالانه را توزیع می‌کند؛ خدمه معادل ۸ ماه حقوق پاداش می‌گیرند

مهماندازان شرکت هواپیمایی ملی سنگاپور به تاریخ ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۵
مهماندازان شرکت هواپیمایی ملی سنگاپور به تاریخ ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۵ Copyright آسوشیتدپرس
Copyright آسوشیتدپرس
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

خطوط هوایی سنگاپور که سال گذشته میلادی به عنوان «بهترین شرکت هواپیمایی جهان» معرفی شد، اخیرا اعلام کرد که برای کارکنان خود یک پاداش وسوسه‌انگیز تعیین کرده تا از این طریق بتواند به نوعی از آن‌ها قدردانی کرده باشد.

آگهی

این اعلامیه پس از آن منتشر شد که شرکت هواپیمایی ملی سنگاپور روز چهارشنبه رکورد سود خالص ۱ میلیارد و ۹۸۰ میلیون دلاری را در سال مالی ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۴ اعلام کرد.

خطوط هوایی سنگاپور در گزارش افزایش میزان درآمد سالیانه خود، از تقاضای شدید برای سفرهای هوایی این شرکت خبر داد و علت سودآوری خود را به بازگشایی کامل مرزها در شمال آسیا از جمله چین، هنگ کنگ، ژاپن و تایوان پس از پایان همه‌گیری کرونا نسبت داد.

این شرکت هواپیمایی که در واقع همان ایرلاین ملی سنگاپور است، سال گذشته میلادی به عنوان بهترین ایرلاین جهان شناخته شد و پنجمین پیروزی خود را در تاریخ ۲۳ ساله این جوایز ثبت کرد.

گوو چون فونگ، مدیر عامل شرکت هواپیمایی سنگاپور، این دستاورد را مدیون فداکاری تزلزل ناپذیر گروه کارکنان خود دانست و اظهار داشت: «این به ما اجازه داد تا قوی تر و قوی تر از این همه گیری خارج شویم.»

پاداش‌های تکرار نشدنی برای کارکنان

با توجه به این موفقیت، خطوط هوایی سنگاپور اعلام کرد که به کارکنانش پاداشی به ارزش نزدیک به هشت ماه حقوق آن‌ها پرداخت خواهد کرد.

سایر خطوط هوایی نیز اخیرا از ارائه پاداش به کارکنان خود خبر داده‌اند.

 به گزارش رویترز و به نقل از یک ایمیل داخلی، خطوط هواپیمایی امارت عربی متحده نیز اعلام کرده است که این هفته به کارکنان خود پاداشی معادل ۲۰ هفته حقوق پرداخت خواهد کرد. این شرکت هواپیمایی دولتی نیز رکورد سود سالانه خود را ثبت کرد.

هواپیمای خط هواپیمایی سنگاپور
هواپیمای خط هواپیمایی سنگاپورآسوشیتدپرس

تنش‌های ژئوپلیتیکی ممکن است از میزان سودآوری بکاهد

مدیر عامل شرکت هواپیمایی سنگاپور، از بابت فداکاری‌های کارکنان خود برای اطمینان از آمادگی این شرکت هواپیمایی برای بهبود سفرهای هوایی سپاسگزاری کرد.

 با این حال، خطوط هوایی سنگاپور در بیانیه خود آورده است که سال آینده میلادی می‌تواند برای این شرکت دشوار باشد.

 در این بیانیه خط هواپیمایی سنگاپور آمده است: «تنش‌های ژئوپلیتیکی، عدم قطعیت‌های کلان اقتصادی، فشارهای تورمی و محدودیت‌های زنجیره تأمین، چالش‌هایی را برای صنعت هوانوردی ایجاد می‌کنند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نقش مکمل‌های ویتامینی در یک رژیم غذایی متعادل؛ آیا اصلا فایده‌ای هم دارند؟

مهمان‌دوست‌ترین شهرهای جهان کدامند؟

رکودشکنی دبی در جذب گردشگر خارجی؛ بیشترین مسافران از کدام کشور هستند؟