Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

چین؛ شهر ساحلی سانیا برای برگزاری بازیهای ساحلی آسیا آماده می شود

چین؛ شهر ساحلی سانیا برای برگزاری بازیهای ساحلی آسیا آماده می شود
Copyright 
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلب
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در کنار هتل‌های جدید، شهر سانیا همچنین دارای یک مرکز جدید برای برگزاری نمایشگاههای بین‌المللی است. این مرکز که در سال ۲۰۲۰ تکمیل می شود به رفع نیازها در این صنعت رو به رشد کمک خواهد کرد.

آگهی

شهر سانیا در جنوبی‌ترین بخش جزیره هاینان چین، جایی برای گذراندن تعطیلات با سواحل گسترده و هوای گرم در سراسر سال است . این شهر همچنین کانونی در حال رشد برای انواع رویدادها از جمله کنفرانس‌ها و نمایشگاههای بزرگی  است که هزاران بازدیدگننده جدید را به این مقصد گرمسیری می کشاند

جنشواره بین‌المللی جزیره هاینان، جشنواره سالانه‌ ای است که در شهر سانیا برگزار می شود که چهره‌های مشهوری از چین و سراسر جهان را به خود جذب می کند.

سایمون وست، کارگردان بریتانیایی با اشاره به اینکه اولین بار است به این جزیزه می آید و چند سال است که درباره این جزیره زیبا توصیف‌ها می شنیده، می گوید: «من همیشه دنبال یافتن مکان‌های زیبا برای فیلمبرداری هستم واین جزیره خارق‌العاده است. بسیار خوشحالم که سرانجام به اینجا آمدم حتی اگر فقط برای جشنواره باشد. اما مطمئنم که برای فیلمبرداری یک فیلم به اینجا باز خواهم گشت.»

شهر سانیا همچنین میزبان رویدادهای دیگری مانند برگزاری عروسی های بین‌المللی و برگزاری نمایشگاههای مد است. بسیاری از هتل‌های سانیا برای عروسی‌ها و دیگر رویدادهای بزرگ آماده هستند.

بیش از ۳ هزار نفر از اهالی هاینان که در ۲۸ کشور جهان زندگی می کنند در یک کنفرانس جهانی در سانیا حضور دارند.

زوشن فنگ، معاون رئیس انجمن فرانسوی هاینان می گوید: «خیلی خوشحالم که اینجا هستم. امروز هاینان به لطف دولت چین در حال توسعه است. برای یک جزیره کوچک واقعا این تحولات توسعه دهنده است و ما به دنبال ایجاد فرصت‌های شغلی هستیم.»

مانگروو بزرگترین هتل تفریحی سانا است که به دنبال جایگاهی بین‌آلمللی است. یونگ سو، معاون مدیر این هتل می گوید: «شرکت‌های بزرگ بین‌المللی در آینده تعداد کارمندان بیشتری خواهند داشت و سفرهای پروازی بیشتری انجام خواهند داد. اکنون امکانات هتل و سواحل اینجا کامل شده‌اند که می توانند میهمانان بین‌المللی را به خود جذب کنند. معتقدم که شرکت‌های بین‌المللی جزیره هاینان و شهر سانیا را بیش از گذشته انتخاب خواهند کرد.»

در کنار هتل‌های جدید، شهر سانیا همچنین دارای یک مرکز جدید برای برگزاری نمایشگاههای بین‌المللی است. این مرکز که در سال ۲۰۲۰ تکمیل می شود به رفع نیازها در این صنعت رو به رشد کمک خواهد کرد.

شهر سانیا همچنین سرمایه گذاری قابل توجهی در حوزه مسابقات ورزشی مانند بازی های ساحلی کرده است. قرار است بازی‌های ساحلی آسیا در ماه نوامبر آینده در اینجا برگزار شود و ۴ هزار ورزشکار از سراسر قاره به اینجا می آیند .

کیزونگ یه، معاون شهردار سانیا می گوید: «بازیهای ساحلی آسیا با برگزاری یک رویداد موفق و زنده کردن شهر به ارتقای جایگاه توریسم فرهنگی و ورزشی در سانیا کمک می کند. همزمان این رویدادها باعث می شود که زیرساخت های شهری در جهت خدمات‌دهی در سطحی بالاتر توسعه یابند. همه اینها باعث خواهد شد که یک سانیا جدید را شاهد باشیم.»

زیرساخت‌های شهری شامل یک پارک صنعتی و ورزشی بین‌المللی است که در قلب آن یک استادیوم ساخته شده است که مختص مراسم اختتامیه بازیهای ساحلی سال آینده آسیاست. همچنین تیم‌های رقیب در دهکده ورزشکاران اسکان داده خواهند شد.

رونالدینیو سفیر و ستاره فوتبال برزیل برای ارتقاء ورزش «تگ بال» به این شهر ساحلی آمده است. شما در این ورزش می توانید توپ را با هر چیزی جز با دستهایتان بزنید.

رونالدینینو، ستاره سابق تیم فوتبال برزیل می گوید: «از اینکه اینجا هستم خیلی خوشحالم و از همه شما تشکر می کنم. این ورزشی جدید است که به زودی جایگاه مهمی در جهان پیدا خواهد کرد. بازیی که شگفت انگیز است. متشکرم برای توجه تان.»

سانیا یک شهر ساحلی است با بلندپروازی‌های واقعا بزرگ برای میزبانی رویدادها و کنفرانس‌های بین‌المللی و با امکانات و سرمایه گذاری صورت گرفته در پی اجرای این بلند پروازی هاست.

هم‌رسانی این مطلب

مطالب مرتبط

گردشگری در سانیا؛ از ورزشهای آبی تا صخره‌نوردی در کنار آبشار

شهر ساحلی سانیای چین برای جذب گردشگر جا پای دبی می‌گذارد