پرواز تهران-فرانکفورت؛ جسد یک مرد داخل بدنه هواپیما پیدا شد

هواپیمایی لوفتهانزا
هواپیمایی لوفتهانزا Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از Farhad Mirmohammadsadeghi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پلیس آلمان روز پنجشنبه ۲۸ اکتبر از پیدا شدن جسد یک مرد در قسمت چرخ یک هواپیما ایرباس از خطوط هوایی لوفتهانزا خبر داد. این هواپیما از مبدا تهران به مقصد فرانکفورت آلمان در صبح روز پنجشنبه پرواز کرده بود.

آگهی

پلیس آلمان روز پنجشنبه ۲۸ اکتبر از پیدا شدن جسد یک مرد در قسمت چرخ یک هواپیمای ایرباس متعلق به خطوط هوایی لوفتهانزا خبر داد. این هواپیما صبح روز پنجشنبه از مبدا تهران به مقصد فرانکفورت آلمان  پرواز کرده بود.

روزنامه بیلد به نقل از پلیس آلمان اعلام کرد، خدمه فرودگاه در حین انجام تعمیرات و بازرسی فنی پس از پرواز، جسد این مرد را پیدا کردند. به گزارش تلویزیون هسنشاو چهار ساعت از کار بر روی هواپیما گذشته بود که این جسد پیدا شد. پلیس هنوز هویت این فرد را اعلام نکرده ولی تحقیقات برای روشن شدن هویت او و رخداد این حادثه را آغاز کرده است.

به گزارش خبرگزاری دی‌پی‌ای پرواز برگشت این هواپیما که برای روز جمعه برنامه‌ریزی شده بود، لغو شده است.

وزارت خارجه ایران به این موضوع واکنش نشان داد و در اطلاعیه‌ای عنوان کرد: «موضوع از طریق برقراری تماس کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در فرانکفورت و سفارت کشورمان در برلین با مقامهای آلمانی ذیربط در این خصوص، در دست پیگیری بوده، ولیکن تا کنون اطلاعات مستندی از طرف آلمانی دریافت نشده است.»

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید 

آلمان که پذیرای بزرگترین جمعیت مهاجر ایرانی است، هفته گذشته در شهر برلین، میزبان بزرگترین تجمع اعتراضی ایرانیان خارج از کشور در همبستگی با اعتراضات داخل ایران بود.

 آنالنا بائربوک، وزیر امور خارجه آلمان نیز روز چهارشنبه از اعمال محدودیت‌هایی برای ورود مقامات ایرانی به عنوان اقدامی تنبیهی علیه حکومت ایران خبر داد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«آزادی برای ایران»؛ هشتاد هزار نفر در بزرگترین تظاهرات ایرانی‌های اروپا در برلینِ آلمان گردهم آمدند

اعتراض‌های ایران؛ آلمان سرکوبگران را به تحریم تهدید کرد، پاسپورت شجریان پس از ورود به ایران توقیف شد

شکست طرفداران روسیه در انتخابات کرواسی؛ محافظه‌کاران پیروز نیاز به ائتلاف با راست افراطی دارند