Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

مناقصه میلیون یورویی کمیسیون اروپا برای طرح های صنایع دفاعی

Afghanistan
Afghanistan Copyright Rahmat Gul/AP
Copyright Rahmat Gul/AP
نگارش از یورونیوز
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

کمیسیون اروپا دوشنبه اعلام کرد ۱۶۰ میلیون یورو به طرح‌ها و پیشنهادهای دفاعی و نظامی طی یک مناقصه اختصاص خواهد داد.

آگهی

کمیسیون اروپا دوشنبه اعلام کرد برای صنایعی که در پروژه‌های دفاعی- نظامی به اتحادیه اروپا پیشنهاد، ارائه می دهند، بودجه ۱۶۰ میلیون یورویی اختصاص خواهدداد.

به گفته کمیسیون بازار داخلی، همچنین ۲۳ میلیون یورو در طول یک مناقصه به پروژه‌های تحقیقات دفاعی، که از بودجه سال گذشته میلادی باقی مانده است، تعلق خواهدگرفت.

تیری برتون، کمیسر بازار داخلی اروپا گفت: « در چنین دوران بحرانی ما نه تنها برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا  آماده می شویم، بلکه باید به فکر آینده اتحادیه اروپا نیز باشیم.» این کمیسر فرانسوی اعلام کرد که «اروپا با پیشرفت در فناوریهای دفاعی اروپا بیش از پیش قویتر و مقاوم تر خواهدشد».

تیری برتون گفت: «با بودجه‌ای بالغ بر بیش از ۱۶۰ میلیون یورو، درخواست‌های پیشنهادی ۲۰۲۰ شامل ۱۲ دسته می باشد که نشان دهنده نیازهای مهم بحرانی تعریف شده در همکاری نزدیک با کشورهای عضو اتحادیه اروپا است.»

این کمیسیون به دنبال پروژه‌های پیشنهادی از جمله طراحی، نمونه سازی و ارتقا آزمایش های پزشکی از طریق فناوریهای بیولوژیکی، رادیولوژی هسته ای (CBNR) است: مانند ایمونوتراپی پیشگیرانه و درمانی که می تواند برای مقابله با بحران‌های پاندمی (همه گیری) در آینده مورد استفاده اروپا و جهان قراربگیرد.

تصمیم کمیسیون اروپا برای اختصاص دادن بودجه به طرح‌های دفاعی در حالی است که این اتحادیه بیش از پیش درگیر شیوع ویروس کروناست و بیشتریت قربانیان بیماری کووید-۱۹ اروپایی هستند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رئیس کمیسیون اروپا: امروز همبستگی در اروپا مسری شده است

طرح ۳۰۰ میلیارد یورویی فرانسه برای حمایت از شرکت‌های آسیب‌دیده از کرونا؛ کمیسیون اروپا موافقت کرد

انتخابات پارلمان اروپا؛ حزب «مردم اروپا» پیشتاز نظرسنجی‌ یورونیوز؛ جهش راست افراطی و سقوط لیبرال‌ها