Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

«نقشه‌برداری بازیلیکاتا»؛ پروژه‌ای اروپایی برای افزایش شرکت‌های محلی در ایتالیا

«نقشه‌برداری بازیلیکاتا»؛ پروژه‌ای اروپایی برای افزایش شرکت‌های محلی در ایتالیا
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

«ما برنامه‌ای تدارک دیدیم که این شرکت‌ها را در خارج از کشور معرفی کنیم و آنها تا کنون در بریتانیا، آلمان، ایالات متحده و روسیه معرفی شده‌اند.»

«نقشه‌برداری بازیلیکاتا» نوعی پروژه «افزایش ظرفیت» است که هدف آن افزایش توان شرکت‌های محلی برای دیده شدن در سطح بین‌المللی است. این پروژه یک برنامه اروپایی است که بنا دارد با سرمایه گذاری روی کار مشترک میان شرکت‌های محلی در ناحیه بازیلیکتا در جنوب ایتالیا، توانایی تولید صنعتگران محلی را توسعه داده و به بازاریابی و فروش تولیدات این ناحیه کمک کند.

به تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

این برنامه با تمرکز بر سه بخش صنعتی موجود در این منطقه ایجاد شده است؛ طراحی داخلی،‌ نساجی پارچه‌های ظریف و تولیدات غذایی. پروژه نقشه‌برداری بازیلیکاتا حدود دو سال طول کشیده و بودجه آن از منابع اروپایی و ملی تأمین شده است.

SMART REGIONS | Mapping Basilicata

یورونیوز با پاتریشیا اوروفینو، مدیر این پروژه اروپایی درباره خاستگاه‌ این پروژه، استراتژی صدور و نیز انتظاراتی که از آن می‌رود گفتگو کرده است. نکات برجسته‌ این گفتگو را در زیر می‌خوانید.

یورونیوز: راهکار شما برای توسعه این طرح چه بوده است؟

پاتریشیا اوروفینو: «ما برنامه‌ای تدارک دیدیم که این شرکت‌ها را در خارج از کشور معرفی کنیم و آنها تا کنون در بریتانیا، آلمان، ایالات متحده و روسیه معرفی شده‌اند. همچنین کاری که پیش از این با دیگر همکاران این مجموعه انجام دادیم نیز مهم بود ما همکاری میان طراحان و شرکت‌ها را تقویت کردیم تا به تولیدات خاصی رونق بدهیم.»

یورونیوز: برنامه بعدی شما چیست؟‌

پاتریشیا اوروفینو: «می‌خواهیم برندهایی را که در پروژه نقشه‌برداری بازیلیکاتا ایجاد کرده‌ایم در خارج از کشور توسعه بدهیم. این برنامه‌ای است که در نظر داریم. همچنین فعالیت‌هایی را برای سال ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی کرده‌ایم. از آنجا که ماتِرا سال بعد پایتخت فرهنگی اروپا خواهد بود برگزارکنندگان‌ کازاماتِرا مجموعه پروژه‌‌هایی نیز در این راستا در نظر دارند.»

**بیشتر بخوانید: **

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پروژه‌ای اروپایی برای رونق بخشیدن به ناحیه‌ ماترا در ایتالیا

آینده غذا؛ حسگری که ویتامین‌های موجود در میوه‌ها و سبزیجات را در لحظه اندازه‌گیری می‌کند

مدرسه انرژی؛ برنامه‌ای برای آموزش بهینه مصرف انرژی به کودکان