دیوید کامرون با روسای کمیسیون و پارلمان اروپا دیدار کرد

دیوید کامرون با روسای کمیسیون و پارلمان اروپا دیدار کرد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دیوید کامرون، نخست وزیر بریتانیا، روز جمعه در بروکسل، با ژان کلود یونکر و مارتین شولتز، روسای کمیسیون و پارلمان اروپا، دیدار کرد. آقای کامرون برای

آگهی

دیوید کامرون، نخست وزیر بریتانیا، روز جمعه در بروکسل، با ژان کلود یونکر و مارتین شولتز، روسای کمیسیون و پارلمان اروپا، دیدار کرد. آقای کامرون برای پیشبرد اصلاحات مد نظرش در اتحادیه اروپا به حمایت مقام های ارشد این اتحادیه احتیاج دارد. یک از اصلاحات مورد نظر او تغییر مقررات مربوط به کمک های اجتماعی به مهاجران اروپایی است.

او در این زمینه گفت: «من و شهروندان بریتانیا خواهان سیستمی هستیم که ابتدا مردم کار کنند و پس از آن پولی دریافت کنند. نمی خواهیم سیستمی داشته باشیم که به افرادی که هیچ کاری انجام ندادند پول پرداخت شود. امروز پیشرفتهایی حاصل شد، ولی کافی نیست. کار سختی در پیش رو داریم و فکر نمی کنم تا فوریه با توافق برسیم. ولی با تمام توان تلاش می کنم تا به توافقی برسیم که به سود مردم بریتانیا باشد.»

نخست وزیر بریتانیا وعده داده است که تا پایان سال ۲۰۱۷ میلادی عضویت کشورش در اتحادیه اروپا را به همه پرسی بگذارد. اما او پیش از انجام این همه پرسی می خواهد اصلاحات مورد نظرش انجام شود تا بتواند با دلایل کافی برای ماندن در اتحادیه اروپا تبلیغ کند.

شاندور ژیروش، گزارشگر یورونیوز در بروکسل اظهار داشت: «دیوید کامرون در ادامه تلاشهای سیاسی خود روز یکشنبه در لندن با دونالد توسک، رئیس شورای اروپا دیدار می کند. آقای توسک نتایج این دیدار را به اطلاع بقیه سران کشورهای اروپایی خواهد رساند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شکست طرفداران روسیه در انتخابات کرواسی؛ محافظه‌کاران پیروز نیاز به ائتلاف با راست افراطی دارند

آغاز انتخابات پارلمانی در کرواسی؛ رئیس جمهور منتقد اروپا در سودای نخست‌وزیری است

جنجال فرهنگی در لهستان؛ مشق شب دانش‌آموزان حذف می‌شود